دیزاین دیوارهای کوچک
استفاده از فضای کم در دکوراسیون داخلی نیاز به ایده هایی دارد که در بخشی از آن طرح های مربوط به دیزاین دیوارهای کوچک جای می گیرد.

موارد استفاده و دیزاین دیوارهای کوچک در خانه

آیا از دیوار های کوچک در منزلتان استفاده کرده اید ؟ معمولا این دیوارها بین دو اتاق و فضایی مجزا در خانه قرار گرفته اند که دیزاین و تزیین آن اکثر اوقات نادیده گرفته می شود در حالیکه همین فضای کوچک می تواند صفحه ای برای نمایش خلاقیت و ذوق شما در دکوراسیون داخلی باشد ،استفاده از این دیوار های کوچک بسیار خلاقانه و برای فضا سازی مفید است نمونه هایی از این سبک خلاقیت ها را در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده یم کنید.

6 پیشنهاد ساده برای دیزاین دیوارهای کوچک در دکوراسیون داخلی منزل

1- ایجاد جایی برای پیام و دستورهای لازم :ایستادن بالا سر کودکان برای انجام تکالیف و کارهای روزمره شان کار بسیار دشوار و زمان بری است به همین دلیل با ایجاد چنین فضایی کار خود را آسانتر کنید و تابلو یی برای نوشتن تاریخ ، پیام ، ایمیل ها و ... نصب کنید.

دیزاین دیوارهای کوچک

2- استفاده به عنوان تختع یادداشت :می توانید از این تخته ها برای نوشتن غذا ، دارو ، سایر یاددداشت ها برای همسر و فرزندانتان استفاده کنید در واقع این دیوار کوچک به عنوان یک تخته هم قابل استفاده است.

دیزاین دیوارهای کوچک

3- ایجاد فضای ذخیره :با وجود کمبود قفسه و طاقچه می توانید از این دیوار ها استفاده کنید و فضا سازی جدیدی برای نگه داری وسایل و ... در نقاط مختلف منزل داشته باشید.

دیزاین دیوارهای کوچک

4- رنگ کردن :دیوار های کوچک را با رنگ های روشن رنگ کنید و زیبایی به منزل دهید . رنگ کردن این دیوار ها نه رنگ زیادی بر می دارد و نه وقت زیادی اما به منزلتان تمیزی نیز می بخشد.

دیزاین دیوارهای کوچک

5- ایجاد فضا برای نقاشی :از بین دیوار ها می توانید برای آویزان کردن عکس ها و نقاشی استفاده کنید.

دیزاین دیوارهای کوچک

6- ایجاد فضایی برای انجام فعالت کودکان :کودکان همیشه از مدرسه کاردستی یا نقاشی می آورند که در منزل درست کنند و پیدا کردن فضا برای این فعالیت ها دشوار است به همین سبب از دیوار های کوچک برای فضا سازی منزل استفاده کنید تا منزل کمتر بهم ریخته بنظر بیاید.

دیزاین دیوارهای کوچک

7-ایجاد فضایی برای نشیمن :بیشتر منازل فضاهایی را برای نگه داری کفش ، استراحت و ... دارند و می توانید از صندلی های کوچک و یا مبلمان به عنوان اتاق نشیمن استفاده کنید و فضای نشیمن را از سایر فضا های منزل جدا کنید.

 دیزاین دیوارهای کوچک

6 ایده کاربردی برای دیزاین دیوارهای کوچک + تصاویر

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : دنیای مد نمناک - /ز
وبگردی