راز ویکتوریا بکهام
راز ویکتوریا بکهام برای داشتن پوست بی نقص و جوان چه می تواند باشد ؟ این طراح مشهور و موفق در مصاحبه ای از ترفند ساده ای که برای داشتن چهره ای جوان به کار می برد پرده برداشت.

راز ویکتوریا بکهام برای داشتن پوست بی تقص و بدون چروک فاش شد

ویکتوریا بکهام همسر دیوید بکهام شخصیتی دوست داشتنی دارد و ارزش زیبایی را می داند و می داند که چگونه زیبا باشد. بعد از اینکه در گروه موسیقی Spice Girls معروف شد، شروع به حرفه ی طراحی مد کرد.

با ورود به دنیای شهرت اهمیت رسیدگی به وضعیت جسمی و ظاهری در او چندین برابر شد. چرا که وقتی تبدیل به فردی مشهور در سطح جهان می شوید، قطعا باید پوست خوبی هم داشته باشید، دیگر نمی توانید به سادگی از کنار آن بگذرید. در طی مصاحبه ای با The Edit ویکتوریا بکهام از راهی که برای داشتن چهر ای بدون نقص طی کرده است می گوید و پرده از راز جوانیش بر می دارد.

راز ویکتوریا بکهام

راز ویکتوریا بکهام  برای زیبایی و جوانی پوست

مصاحبه خواندنی ویکتوریا بکهام و راز داشتن پوست جوانش

ویکتوریا به پزشک متخصص پوست مراجعه می کند و در مورد پوستش که مشکلات زیادی داشته سخن می گوید پزشکش به او توصیه می کند که هر روز ماهی سالمون بخورد! ویکتوریا متعجب می شود و می پرسد هر روز؟ پزشکش به او می گوید بله هر روز صبحانه، ناهار و شام!

ماهی سالمون حاوی مقدار زیادی امگا 3 لست. اسید های چرب نقش بسزایی در تولید کلاژن و تقویت ساختار پوست دارد، پوست سر و موها را مرطوب نگه می دارد و التهاب را کاهش می دهد.

علاهوه بر این رژیم غذایی مفید ویکتوریا برنامه مراقبت از پوست خیلی جدی دارد که آن را دنبال می کند:استفاده مداوم از ضد آفتاب، نوشیدن آب زیاد، استفاده از پاک کننده های ملایم، تونر، مرطوب کننده و خوردن ویتامین.

راز ویکتوریا بکهام

راز ویکتوریا بکهام برای جوانی و داشتن پوست بدون نقص

 

 ویکتوریا در ابتدا عضو گروه Persuasion بوده است. بعد از مدتی که یکی از آهنگ های آنان محبوب شد متوجه شد که می تواند یک فرصت بهتر داشته باشد. وی تمام تلاش خود را انجام داد تا بتواند در گروهی که فقط دخترهای کمتر از 23 سال عضو آن باشد. وی اصرار و تلاش سخت خود را همراه با بلند پروازی همراه کرد تا در نهایت توانست عضو گروه موسیقیSpice Girls شود. 

 

راز ویکتوریا بکهام , غذای ویکتوریا برای پوست صاف وجوان

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
برگرفته از مه رو /ن
وبگردی