حرکت زشت راننده تاکسی
ویدیویی از کار ناشایست یک راننده تاکسی منتشر شد که عمدی و بدون هیچ دلیلی قصد آسیب رساندن به یک موتور سوار را داشت.

حرکت زشت و بی شرمانه راننده تاکسی

تصادفات جاده ای یکی از پرحاشیه ترین اتفاقات ممکن است که روزانه جان هزاران انسان و مسافر را تنها در طی چندین ثانیه کوتاه بگیرد که مهم ترین و اصلی ترین عامل آن عدم رعایت قوانین رانندگی است.

قوانین رانندگی یکی از قوانینی هستند که هر یک از رانندگان دارای گواهی نامه مستلزم به رعایت آنها می باشند ولی متاسفانه تعداد کمی از این افراد این قوانین را رعایت می کنند.

با این وجود عدم رعایت قوانین رانندگی بخشی از تصادفات جاده ای هستند که می توانند جان انسان ها را بگیرند. اما از طرفی برخی از مهم ترین دلایل تصادفات جاده ای تنها به دلیل خودنمایی برخی از رانندگان است که قصد دارند تظاهر کنند که آنها از هر راننده ای بهتر هستند و هیچ راننده ای توانایی روبرو با آنها را ندارد.

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و غریب از کار بی شرمانه یک راننده تاکسی در تمام صفحات مجازی منتشر شد که به نوعی شوکه کننده بود و کاربران زیادی نسبت به آن از خود واکنش نشان دادند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کار زشت راننده تاکسی

حرکت ناشایست راننده تاکسی با موتور سوار

روز گذشته ویدیویی عجیب و باورنکردنی از کار بیشرمانه یک راننده تاکسی تبدیل به یکی از ویدیوهای ویروسی در صفحات مجازی گشت که موتور سوار در حال فیلم برداری بود و همه چیز عادی و معمولی بود که ناگهان راننده تاکسی برای خودنمایی به شدت به موتور سوار نزدیک می شود و موتور سوار از او خواهش می کند تا فاصله اش را رعایت نماید و همچنین به او اعلام کرد که در حال فیلم برداری است.

با این وجود راننده تاکسی به سخنان او بی اعتنایی می کند و کمی فاصله می گیرد و سپس شروع به بند اوردن مسیر موتور سوار می کند که در وهله اول موتور سوار موفق می شود تا از دام راننده تاکسی فرار کند و متاسفانه در وهله دوم راننده تاکسی به شدت با او برخورد می کند و موتور سوار را بر روی زمین می اندازد !!.

این اقدام وی کاملا بی شرمانه بود که بدون هیچ دلیل و علتی شروع به اسیب رساندن به موتورسوار می کند و به همین دلیل کاربران زیادی نسبت به کار بیشرمانه وی واکنش نشان دادند.

ویدیو حرکت زشت و بی شرمانه راننده تاکسی

راننده تاکسی که عمدی با موتورسیکلت تصادف کرد

310
این مطلب مفید بود ؟64
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی