رستوران محمدرضا هدایتی

هنرمندان در رستوران محمدرضا هدایتی + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14520زمان مطالعه : 1 دقیقه
محمدرضا هدایتی بازیگر سریال در حاشیه که سال پیش به جرگۀ بازیگران رستوران دار پیوسته بود شب گذشته میزبان هنرمندانی از جمله سارا خوئینی ها،علی اوجی،رضا یزدانی و ... بود.

بسیاری از بازیگران و هنرمندان علاوه بر فعالیت در عرصۀ بازیگری و خوانندگی کافی شاپ یا رستورانی برای خود دست و پا کردند تا در جمعی صمیمانه لحظاتی خوش در کنار هم سپری کنند محمدرضا هدایتی بازیگر محبوب نقشهایی مانند طغرل در شب های برره هم نیز به جمع بازیگران رستوران دار پیوسته و در جدید ترین پست خود عکسی از دورهمی دوستانش از جمله سارا خوئینی ها، علی اوجی ، مهران غفوریان و رضا یزدانی در رستوران خود منتشر کرده است.

بازیگران در رستوران محمدرضا هدایتی

در ادامه تصاویر دیگری از حضور بازیگران مشهور از جمله پوریا پورسرخ،احمد مهران فر،محسن افشانی و ... را در رستوران محمدرضا هدایتی مشاهده می کنید.

پوریا پورسرخ و محمدرضا هدایتی

احمد مهران فر و محمدرضا هدایتی

سلفی بازیگران

محمدرضا هدایتی  خرداد 74 به تهران آمد و در انتشارات مرغ آمین مشغول به کار شد.سال 1377 یک تئاتر هم با اکبر زنجانپور کار کرد به نام گوریل پشمالو اثر یوجین اونیل. تا اینکه سال 1378 اولین همکاری را با مهران مدیری در مجموعه تلویزیونی به نام ببخشید شما؟ را تجربه کرد. از دیگر فعالیت های او می توان به کارگردانی یک فیلم کوتاه با نام برخورد کوتاه اشاره کرد .همچنین وی خوانندگی هم کرده و آلبوم به نام برگ و باد و ماه می خنده از او وارد بازار شده است. 

هنرمندان در رستوران محمدرضا هدایتی + تصاویر

4.231
این مطلب مفید بود ؟265
منبع : نمناک - / ل
وبگردی