رستوران چینی
صاحب یک رستوران چینی که قصد داشت ایده جالب را برای مشتریان خود ارائه دهد، ورشکست شد.

ورشکست شدن صاحب رستوران چینی

ایده ی مشتری پسند صاحب رستوران چینی صاحب رستوران را ورشکست کرد. رستورانی به نام "جیامنر" واقع در شهر چنگدو در چین، با اتفاقی آزار دهنده روبرو شد. ابتکار صاحب این رستوران به گونه ایی بوده است که با هزینه کردن هر شخص تنها با 19 پوند می تواند به مدت یک ماه از غذای نامحدود در این رستوران استفاده نماید ، جزئیات این فعالیت کوتاه مدت و ناکامی آن را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک خواهد خواند.

اصطلاحا این رستوران ها "خودت پر کن" نامیده می شوند ، طولی نکشید که این رستوران در دو هفته به تعداد 500 مشتری را به خود جذب کرد و آنها هر روز برای خوردن مواد خوراکی و غذاهای موجود در این رستوران حاضر بودند و صاحب این رستوران طولی نکشید که 100000 دلار بدهی بالا آورد و ایده صاحب رستوران با بدهی پایان یافت. 

بدهی صاحب رستوران

ایده بسیار عجیب و باورنکردنی صاحب رستوران چینی

به گفته صاحب این رستوران در چنگدو، ابتدا بر این باور بوده که با خریدن کارت های 19 پوندی توسط مردم می تواند کسب و کاری آسوده داشته باشد و تمام مشتریان به میزان کمی در این رستوران از غذا استفاده خواهند کرد و در عین حال با فروش هرچه بیشتر غذا می توانند درآمد بیشتری داشته باشند اما خواسته هایش در حقیقت کاملا دگرگون شدند.

روز افتتاح این رستوران 1 ژوئن بود که متاسفانه پس از گذشت دو هفته ،صاحب رستوران ناچار به بستن آن شد تا دیگر آسیب مالی بیشتری به وی وارد نشود.به گفته ABC News ،صاحب این رستوران انتظار دارد مشتریانی که همیشه به رستوران وی می آمدند در تامین و پرداخت بدهی هایش کمک کنند.

چنگدو،یکی از شهرهای بزرگ کشور چین با جمعیت بیش از 10 میلیون نفر است.

رستوران محبوب چینی پس از دو هفته از افتتاحش ، بسته شد!

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ح.ب
وبگردی