رضا عطاران

رضا عطاران با فیلم کمدی هزارپا می آید

تاریخ انتشار : 16 دی 1395کد مطلب : 42183زمان مطالعه : 1 دقیقه
بعد از صدور مجوز ساخت فیلم «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی ، رضا عطاران به عنوان اولین بازیگر این فیلم سینمایی معرفی شد.

رضا عطاران بازیگر هزارپا

ابوالحسن داوودی کارگردان با سابقه سینمای ایران قصد دارد فیلم سینمایی هزارپا را جلوی دوربین ببرد. او که به تازگی پروانه ساخت از از وزارت ارشاد دریافت کرد پیش تولید کار جدید خود را آغاز کرده و قصد دارد نیمه دوم بهمن ماه فیلم را جلوی دوربین ببرد.

«هزارپا» اولین تجربه همکاری ابوالحسن داوودی و رضا عطاران به حساب می آید. داوودی پس از دریافت پروانه ساخت «هزارپا» اعلام کرد که فیلم جدید خود را اوایل سال آینده کلید خواهد زد .

رضا عطاران

عکس رضا عطاران

ابوالحسن داوودی داستانی کمدی که به فضای دهه 60 و اوایل دهه 70 مربوط می شود را مناسب برای کارگردانی دانسته است. او برای ایفای نقش اصلی داستان خود با رضا عطاران به توافق رسیده و قرارداد ایفای نقش فیلم توسط این بازیگر کمدی و پرفروش سینمای ایران بسته شد.

فیلمنامه فیلم مربوط به علیرضا جزینی است و تهیه کننده این فیلم رضا رخشان است. ابوالحسن داوودی سابقه ساخت فیلم سینمایی «نان، عشق و موتور 1000» را در کارنامه خود به ثبت رسانده که اثری کمدی بود که در زمان خود با اقبال خوبی مواجه شد. رضا رخشان نیز در کارنامه خود فیلم سینمایی «ضد گلوله» را تهیه کرده که در زمان اکران با اقبال مواجه شد.

رضا عطاران با فیلم کمدی هزارپا می آید

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از میزان -/ح
وبگردی