رضا قوچان نژاد

استوری جالب همسر رضا قوچان نژاد + عکس

تاریخ انتشار : 25 آذر 1396کد مطلب : 61381زمان مطالعه : 2 دقیقه
سروین بیات با انتشار عکسی در استوری خود از جنسیت فرزند خود و همسرش رضا قوچان نژاد خبر داد.

پست اینستاگرامی جالب سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد

چند ماهی است که از ازدواج رضا قوچان نژاد میگذرد و حواشی های بسیاری از ماجرای ازدواجشان تا مراسم ازدواج این زوج در فضای مجازی منتشر شده است اینک همسر رضا گوچی با آپلود پستی جالب در اینستاگرام خود حس خوب خود را با هوادارانشان به اشتراک گذاشت.

سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد مهاجم محبوب تیم ملی که او را گوچی صدایش می کنند ، تصویر بانمکی از کفش های فوتبالی پدر و پسر منتشر کرده است!

 
رضا قوچان نژاد

پست اینستاگرام سروین بیات همسر رضا قوچان نژاد

سروین بیات متولد 23 دسامبر در تهران، طراح است. او در دبیرستان رشته گرافیک و هنر خواند سپس بعد از اتمام تحصیلات مدرسه ای به آمریکا مهاجرت کرد و با شورو شوق دنبال هنر و طراحی رفت سپس در دانشگاه واشنگتن دی سی در رشته طراحی داخلی پذیرفته و فارغ التصحیل شد. او خواهر بازیگر معروف ساره بیات است.

سروین بیات خیلی زود با تکمیل دوره آموزش در فنگشوی طراحی داخلی از موسسه نیویورک کارش را آغاز کرد او همچنین از اولین شرکت کنندگان دوره های هانتر دالاس آمریکا با مدرک طراحی درو پنجر است. او صاحب شرکت طراحی داخلی و فنگشوی در آمریکا بنام OPULENCE است.

ساره بیات و سروین بیات

همسر رضا قوچان نژاد در کنار خواهرش ساره بیات

سروین بیات در فروردین سال 95 با رضا قوچان نژاد بازیکن فوتبال ازدواج کرد. رضا قوچان نژاد متولد  شهریور 1366 در مشهد است و پدر و مادری مشهدی دارد و در زمان کودکی به همراه خانواده اش به هلند مهاجرت کرد. وی در رشته علوم سیاسی نیز مدرک دانشگاهی دارد و همچنین استعداد ذاتی در نواختن ویلن برخوردار است.

سروین بیات ساره بیان رضا گوچی

رضا قوچان نژاد در کنار همسر و خواهر زن

رضا قوچان نژاد که در هلند بزرگ شده است. هرچند او در سال های 1393 و 1394 بازیکن قرضی الکویت و الوکره بود ولی رفت و آمدهایش به انگلیس، گوچی را با سروین بیات آشنا کرد. در دورهمی هایی که ایرانی ها می گرفتند، این دو همدیگر را دیدند. این اتفاق مربوط به یک سال قبل است و شاید دلیل اصلی علاقه این دو به هم، هنر باشد.

فرزند رضا قوچان نژاد و سروین بیات پسر است یا دختر؟

4.549
این مطلب مفید بود ؟445
برگرفته از روز پلاس - نیوز ایر - کولاک - / ل
وبگردی