رفتار عجیب بیرانوند

واکنش برانکو به رفتار عجیب بیرانوند در تمرینات!

تاریخ انتشار : 17 دی 1396کد مطلب : 62506زمان مطالعه : 1 دقیقه
برانکو سرمربی پرسپولیس نسبت به رفتار عجیب بیرانوند دروازه بان تیمش در تمرینات تذکر جدی داد.

رفتار عجیب بیرانوند همچنان ادامه دارد!

علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در تداوم رفتارهای زشت خودبار دیگر رفتار عجیبی از خود نشان داد و موجب اعتراض و واکنش برانکو شد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس در تمرینات این تیم رویه عجیبی دارد و بدون دلیل خاص، توپ ها را به قسمت های دور زمین شوت می کند.این حرکت غیرمنطقی بیرانوند با اعتراض تند برانکو در یکی از جلسات تمرینی به این دروازه بان ملی پوش مواجه شد.

برانکو در تمرین آخر تیمش قبل از بازی با نفت به شدت به بیرانوند تاخت و عنوان کرد با این کار زحمت تدارکاتچی های پرسپولیس را بی جهت زیاد می کند و در صورت تکرار این کار باید خودش به دنبال این توپ ها برود!

ماجرای رفتار عجیب بیرانوند مقابل هواداران پرسپولیس

پیش از این نیز علیرضا بیرانوند زمانی که بعد از پایان تمرین قصد خروج از ورزشگاه خیرالعمل را داشت با اعتراض شدید هواداران پرسپولیس روبرو شد. آنها بابت رفتارهای بیرانوند از او عصبانی بودند و حتی به این دروازه بان گفتند بابت رفتارهای اخیر باید از هواداران عذرخواهی کند.

پرسپولیس

اعتراض هواداران با رفتار عجیب بیرانوند

بیرانوند اما در واکنش به اعتراض هواداران گوش هایش را گرفت و از مقابل هواداران بی تفاوت رد شد. این مسأله خشم هواداران پرسپولیس را در پی داشت و آنها با دیدن محمود خوردبین به این مسأله معترض بودند و گفتند او با تشویق هواداران، بیرانوند شده است بهتر است با این شرایط از پرسپولیس برود.

واکنش برانکو به رفتار عجیب بیرانوند در تمرینات!

511
این مطلب مفید بود ؟110
برگرفته از جام نیوز - 11 نیوز - / ل
وبگردی