احسان خواجه امیری

آهنگ جدید احسان خواجه امیری با رفیق قدیمی اش+عکس

تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48997زمان مطالعه : 2 دقیقه
احسان خواجه امیری خواننده پاپ کشورمان صفحه اینستاگرامش را با خبری از کار جدیدش با یک رفیق قدیمی به روز کرد.

کار جدید احسان خواجه امیری در راه است

احسان خواجه امیری خواننده جوان و موفق موسیقی پاپ کشورمان خبری از آهنگ جدیدش داد و عکسی از یک رفیق قدیمی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. احسان خواجه امیری یکی از خواننده هایی استت که تیتراژهای زیادی برای سریال های تلویزیونی خوانده است.

احسان خواجه امیری با انتشار این عکس نوشت:

احسان خواجه امیری

رفیق قدیمی احسان خواجه امیری

کار جدید در راه است… تقریبا تمام کارهایی که تو این سالها از من شنیدین با این میکروفون ضبط شده رفیق قدیمیه منه...

 

نگاهی کوتاه به کارنامه هنری احسان خواجه امیری

از 5سالگی آموختن موسیقی را شروع کرد. از هفت یا هشت سالگی کم کم به کلاس های سنتور و ویلن رفت و پیانو را از خواهرش الیکا یاد گرفت. در 12سالگی برای برنامه کودک آهنگسازی کرد. کار حرفه ای خود را با آهنگسازی برای مجموعه مستند که موسیقی بی کلام بود آغاز کرد و مطرح ترین کارش در آن دوران آهنگسازی آلبومی به نام خاطرات زندگی برای پدرش بود.

در سن 17 ساگی آلبوم من و بابا را روانه بازار کرد که کار مشترک او و پدرش استاد ایرج بود ٬که خود او موفقیت این آلبوم را تا حد زیادی مدیون حضور پدر می دانست. در 19 سالگی به پیشنهاد قاسم جعفری برای ساخت موسیقی سریال غریبانه انتخاب شد، و ترانه «هر چی آرزوی خوبه ...» بسیار مورد استقبال قرار گرفت. سال 84 آلبوم برای اولین بار را روانه بازار کرد، که تا حدودی مورد استقبال قرار گرفت.

احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ

در مهر ماه86 آلبوم سومش «سلام آخر» را روانه بازار کرد. آلبوم چهارم احسان خواجه امیری، فصل تازه، در بهمن ماه 87 منتشر شد. آلبوم پنجم او با نام «یه خاطره از فردا» با 12 قطعه در 31 شهریور 89 وارد بازار موسیقی ایران شد.

آلبوم ششم احسان خواجه امیری با نام «عاشقانه ها» پس از دو سال وقفه در هفتم آبان ماه 1391، همزمان با سالروز تولدش، منتشر شد. آلبوم “سی سالگی” اثر جدید احسان خواجه امیری در سال 1395 منتشر شد.

آهنگ جدید احسان خواجه امیری با رفیق قدیمی اش+عکس

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی