رنگ گچبری سقف
رنگ گچبری سقف خانه همان عنصری است که میتواند علاوه بر ایجاد جلوه ی چشمگیر در دکوراسیون داخلی شما سبب بلندتر یا کوتاه تر دیده شدن سقف منزل تان میشود.

راهنمای انتخاب رنگ گچبری سقف منزل

وقتی دیوارهای منزل به رنگ سفید هستند بهترین کار این است که گچبری سقف هم سفید رنگ باشد زیرا این کار باعث میشود منزل تان بزرگتر و دلبازتر به نظر برسد اما اگر به هر دلیل تمایل ندارید گچبری سقف منزل تان سفید باشد با ما در این بخش از دنیای مد نمناک همراه باشید تا شما را برای انتخاب بهترین رنگ گچبری سقف راهنمایی کنیم اما اگر منزل تان کوچک است و نور کمی دارد بهتر است رنگ های روشن انتخاب کنید.

رنگ گچبری سقف

رنگ گچبری سقف را چگونه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب رنگ گچبری سقف منزل برخی فاکتورها را باید در نظر داشته باشید و با توجه به آن ها دست به انتخاب بزنید.

- برای انتخاب رنگ گچبری سقف باید حواس تان به رنگ کفپوش نیز باشد به این صورت که اگر رنگ کفپوش منز تان تیره است باید رنگ گچبری سقف را روشن انتخاب کنید و برعکس.

- نور منزل نیز در انتخاب رنگ گچبری سقف تاثیر گذار است به این صورت که اگر خانه تان تاریک و کم نور است باید رنگ روشنی برای گچبری سقف انتخاب کنید تا به این روش کمی خانه را روشن تر جلوه دهید.

مدل گچبری سقف

مدل گچبری سقف به رنگ تیره

- گر خانه تان کوچک است و سقف کوتاهی دارد هرگز سمت رنگ های تیره برای گچبری سقف نروید، با رنگ های رون خانه تان را بزرگتر و سقف را بلندتر نشان دهید.

- برای انتخاب رنگ گچبری سقف منزل تان میتوانید از رنگ مبلمان تان ایده بگیرید به این صورت که از رنگ جزئیات مبلمان تان مثلا از رنگ کوسن ها برای رنگ گچبری سقف هم استفاده کنید اینطوری دکوراسیون منزل تان زیباتر میشود.

کناف سقف

اصول انتخاب رنگ گچبری سقف پذیرایی

 

رنگ گچبری سقف منزل را چگونه انتخاب کنیم؟

2.929
این مطلب مفید بود ؟1712
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی