نمناک اخبارورزشی روحانی در منزل و ظریف از وین تماشاگر بازی ایران و نیجریه + تصاویر
دکتر روحانی ، جام جهانی
دکتر حسن روحانی در منزل و دکتر ظریف و تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در وین تماشاگر بازی حساس ایران و نیجریه در چارچوب بازیهای جام جهانی 2014 برزیل بودند..
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1393

دکتر حسن روحانی پس از دیدار ایران و نیجریه عکسی از خود در حال تماشای این بازی را در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرد که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

 

آقای روحانی

دکتر روحانی تماشاگر بازی ایران و نیجریه

دکتر روحانی در منزل تماشاگر بازی ایران

دکتر روحانی با گرمکن ورزشی تماشاگر بازی ایران و نیجریه

وی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر به بازیکنان تیم ملی ایران تبریک گفت و نوشت:به بازیکنان مان افتخار می کنم که توانستند اولین امتیاز را در جام جهانی کسب کنند. امیدوارم این اولین امتیاز از چند امتیازی باشد که آنها در این مسابقات به دست خواهند آورد.

شب فوتبالی - هسته ای تیم مذاکراتی ایران در وین

اعضای تیم مذاکراتی ایران با 1+5 به تماشای بازی ایران و نیجریه نشستند. دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در حاشیه حضور در وین به اتفاق تیم مذاکره کننده هسته ای به تماشای دیدار فوتبال تیم ایران و نیجریه نشست.

تیم مذاکره کننده پای بازی ایران و نیجریه

تیم هسته ای ایران در وین

دکتر ظریف و عراقچی در حال تماشای بازی ایران و نیجریه

شایان ذکر است تیم فوتبال ایران در اولین مسابقه مقابل نیجریه با بازی حساب شده و منسجم توانست یک امتیاز از این دیدار را کسب کند.

روحانی در منزل و ظریف از وین تماشاگر بازی ایران و نیجریه + تصاویر

برگرفته از مشرق نیوز , شبکه خبر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 92 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف