روز مادر
با نزدیک شدن به روز مادر برای تبریک این روز و خوشحال کردن مادرتان می توانید از این عکس نوشته های زیبا و احساسی برای پروفایل تلگرام یا واتس آپ استفاده کنید.

کارت پستال، عکس نوشته و عکس پروفایل تبریک روز مادر

مادر بهترین موهبت خداوند به همه انسان های کره زمین است، او رکن اساسی خانواده و تربیت کننده مردان و زنان آینده است. قلب او چون آسمان بزرگ است و همانند خورشید مهر خود را به فرزندانش ارزانی می کند.

مادر سرچشمه هستی و بقا، سرچشمه فداکاری و صفا و نمونه یک شاهکار خداوندی است که لطف و مهربانی او را نمی توان با هیچ چیزی جبران کرد و گرانبهاترین هدایا در مقابل مقام مادر بی ارزشند. برای تبریک روز مادر، لازم نیست هدایای گرانبها تهیه کنید، می توانید مادرتان را حتی با یک جمله کوچک ، روی کارت کوچک و ارزان قیمتی خوشحال کنید.

مادر کلمه ای به وسعت هستی است و هیچ نغمه موزونی روح پرورتر و دلنشین تراز کلمه مادر وجود ندارد. توصیف مادر و مهر و عطوفتش هرگز با کلمات امکان پذیر نیست و قلم در برابر مقام مادر سخت نارساست چرا که او به عاطفه و مهرورزی فرهنگ واقعی می بخشد.

هر چند در توصیف مادر، کلام از گفتن و قلم از نوشتن باز می ماند اما در ادامه این بخش از نمناک عکس نوشته های تبریک روز مادر به را گردآوری نموده ایم که با ارسال این عکس نوشته ها و قرار دادن آنها در پروفایلتان، روز مادر را به فرشته های سرشار از مهر و عطوفت تبریک بگویید.

این تصاویر علاوه بر استفاده به عنوان عکس پروفایل و ارسال در واتس آپ و استوری کردن در اینستا قابل پرینت و قابل استفاده در ایمیل و یا تلگرام هستند، کافی است روی عکس ها کلیک راست کنید و گزینه Save را انتخاب کنید.

عکس نوشته پروفایل و استاتوس جدید روز مادر

کارت پستال روز مادر

عکس نوشته روز مادر

روز مادر مبارک

پروفایل مادر

عکس درباره مادر

استاتوس مادر

کارت تبریک روز مادر

عکس های روز مادر

متن برای مادر

روز مادر

در مورد مادر

روز مادر مبارک

کارت پستال روز مادر

کارت پستال روز مادر

کارت پستال روز زن و مادر

عشق به مادر

تبریک روز مادر

عکس نوشته پروفایل و استاتوس جدید روز مادر

2.8798
این مطلب مفید بود ؟446352
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی