رونق بازار مسکن

رونق بازار مسکن در راه است

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1394کد مطلب : 13464زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس اتحادیه املاک کشوری از پایداری قیمت ها در فصل بهار 94 خبر داد و گفت:: از ابتدای تابستان بازار مسکن رونق بیشتری خواهد گرفت اما این رونق به معنای گرانی قیمت مسکن نخواهد بود.

حسام عقبایی با بیان اینکه وضعیت بازار مسکن در سال 94 پایدار خواهد بود، گفت:در دو سال گذشته سعی کرده ایم خیز خروج از رکود بازار مسکن را برداریم که این امر امسال با سرعت بیشتری پیگیری خواهد شد.

رئیس اتحادیه املاک کشوری در ادامه افزود:مجموع معاملات انجام شده در دو سال گذشته نشان داد که خیز خروج از رکود موفق بوده و امسال نیز همین موضوع با سرعت بیشتری پیگیری می شود.

رئیس اتحادیه املاک کشوری تصریح کرد:در بهار 94 وضعیت معاملات چشمگیر خواهد بود و اردیبهشت را ماه طلایی فصل بهار برای بازار مسکن می دانیم.

عقبایی توضیح داد:از ابتدای تابستان بازار مسکن رونق بیشتری خواهد گرفت اما این رونق به معنای گرانی قیمت مسکن نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه افزایش نامتعادل قیمت مسکن نه به نفع مالک و نه به نفع خریدار است، گفت:با پایداری بازار مسکن در فصل بهار از افزایش نامتعادل قیمت ها جلوگیری می شود.

عقبایی اظهار داشت:مناقشات بین المللی نیز در حوزه سیاسی کشور در چهار ماه آینده اثرگذار خواهد بود و به خروج از رکود در بازار مسکن کمک می کند.

رئیس اتحادیه املاک کشوری خاطرنشان کرد:بازار مسکن در فصل بهار ظرفیت افزایش قیمت ندارد و با پایدار بودن قیمت ها بهترین زمان برای خرید مسکن به شمار می رود.

رونق بازار مسکن در راه است

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
وبگردی