کریستیانو رونالدو

مهم ترین رویای زندگی کریستیانو رونالدو

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1397کد مطلب : 68921زمان مطالعه : 1 دقیقه
کریستیانو رونالدو ستاره محبوب تیم ملی پرتغال معتقد است که قهرمانی در جام جهانی برای یک بازیکن می تواند بزرگ ترین دستاورد باشد و در ادامه از مهم ترین رویای زندگی خود صحبت کرد.

قهرمانی در جام جهانی 2018 مهم ترین رویای زندگی رونالدو 

کریستیانو رونالدو 2 سال قبل موفق شد با پرتغال به قهرمانی یورو 2016 دست یاید اما بی شک فتح جام جهانی نام او را برای همیشه جاودانه خواهد کرد و خود وی نیز معتقد است رخ دادن چنین اتفاقی بزرگ ترین دستاورد زندگی یک بازیکن محسوب می شود.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو مهاجم تیم ملی پرتغال و باشگاه رئال مادرید 

رونالدو گفت:قهرمانی در جام جهانی بزرگ ترین دستاوردی است که یک بازیکن در طول زندگی خود می تواند به آن دست یابد زیرا هر بازیکنی در جام جهانی نماینده کشور خود است اما باید پذیرفت رسیدن به این دستاورد بسیار دشوار است.

اما اگر ما موفق به فتح جام جهانی شویم برای من به معنای رسیدن به بالاترین افتخارات ممکن خواهد بود. تقدیم کردن جام قهرمانی به پرتغال مهم ترین رویای زندگی من بوده و اگر این اتفاق رخ دهد یعنی من به تمام دستاوردهای ممکن در فوتبال رسیده ام.

کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی

رویای قهرمانی کریستیانو رونالدو در جام جهانی 2018 روسیه

احتمال خداحافظی کریستیانو رونالدو بعداز جام جهانی 

بعضی از مردم حس می کنند در صورت قهرمانی تیم ملی پرتغال درجام جهانی زمان خداحافظی من فرا خواهد رسید اما من انسان بلندپروازی هستم و هنوز کارهای زیادی در ورزش پیش روی خودم می بینم.

کریستیانو رونالدو و رویای قهرمانی در جام جهانی

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
برگرفته از ورزش سه/ ز.ت
وبگردی