نمناک سرگرمیگوناگون ببینید رژلب تقلبی چه بلایی سر این زن آورده + عکس 14+
رژلب تقلبی ، بلای رژلب تقلبی
زن جوان برای خوش فرم شدن لبهایش از نوعی رژ حجم دهنده استفاده کرده بود غافل از اینکه رژلب تقلبی بلای دردناکی برسر او خواهد آورد.

بلایی که رژلب تقلبی به سر لبهای زن جوان آورد

لوازم آرایشی و مراقبت از زیبایی پوست بخشی از لوازم پرکاربرد خانم هاست به همین دلیل باید از انواع مرغوب آن انتخاب و استفاده شود تا مبادا عوارض حاصله هزینه های سنگینی به بار آورد.
پیش از این بارها تصاویری از افرادی که به واسطه ی استفاده از لوازم آرایشی یا روش های نامرغوب زیبایی دچار مشکل شده اند را در همین بخش از سرگرمی نمناک مشاهده کرده بودید که این بار هم موردی جدید و البته دلخراش خواهید دید ، تصویری از یک زن جوان که بعد از استفاده از نوعی رژلب تقلبی به وضعیتی دردناک دچار شد.
رژلب تقلبی

وضعیت افتضاح لبهای خانم جوان بعد استفاده از رژلب تقلبی 

تورم دلخراش لبهای زن جوان با رژلب نامرغوب تقلبی

یکی از کاربران فیس بوک تصویری کلوز آپ از لبهای متورم شده دلخراشش منتشر کرد و دلیل آن را توضیح داد.
خانم جوانی که لبهایش به چنین وضعیت دردناکی دچار شده بود دلیل را استفاده از رژلب حجم دهنده نامرغوب و تقلبی عنوان کرد اما کاربران شبکه های اجتماعی با دیدن این عکس معتقد بودند که این وضعیت نتیجه ی تاتوی لب است نه رژلب تقلبی اما در حقیقت علت همان استفاده از رژلب تقلبی نامرغوب بوده است .
این تصویر زنگ خطری است برای تمام خانم هایی که بی توجه به کیفیت یک محصول آرایشی و زیبایی و فقط به دلیل ارزان قیمت بودنش آن را خریداری می کنند و سلامت پوست و چهره خود را در معرض خطر قرار می دهند.
رژلب تقلبی

تورم و زخم های شدید با استفاده از رژلب تقلبی

بلایی که رژلب تقلبی سر زن جوان آورد +عکس +14

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف