رکوردهای گینس
تنوع در ثبت رکوردهای گینس روز به روز در حال افزایش است . سری هفتم از این رکوردهای عجیب و باور نکردنی را به اتفاق هم میبینیم.

جدید ترین و متفاوت ترین رکورد های ثبت شده در گینس

عجیب ترین رکوردهای گینس که هرکدام در نوع خود عجیب و متفاوت هستند را دراین گزارش معرفی کرده ایم که در ادامه ملاحظه می کنید.همه می دانیم کتاب گینس هرساله رکوردهای مختلف دنیا را در خود جای می دهد رکوردهایی که علاوه بر عجیب بودنشان بسیاری از آنها باورنکردنی و به دور از تصور همۀ ما است این رکوردها شامل دستاوردها و استعدادهای انسان و در برخی مواقع پدیده های طبیعی می باشند.

مجله گینس همیشه چیزی برای غافلگیر کردن مردم دارد. خیلی ها رکورد دارهای مجله گینس مثل صاحب بلندترین ناخن، بلندترین مو، بیشترین تاتو و… را می شناسند اما بعضی از آن ها هستند که ممکن است هرگز تا به حال چیزی درباره آن ها نشنیده باشید.

جالب ترین و عجیب ترین رکوردهای گینس

بزرگ ترین مصرف کننده مک دونالد

رکوردهای مجله گینس

رکوردهای عجیب گینس 

Donald Gorske بزرگ ترین طرفدار ساندویچ های مک دونالد رکورد مصرف کننده های این رستوران را زده است. او عمده ای ساندویچ می خرد و در هفته 14 ساندویچ را به تنهایی می خورد. در تاریخ 24 آگوست 2016 بیست و هشت هزارو و هفتصد و هشتاد و هشتمین ساندویچش را خورده است.

بزرگ ترین کاپوچینو

 رکوردهای مجله گینس

 دیدنی ترین رکورد های گینس 

بزرگ ترین فنجان کاپوچینو که تا کنون درست شده در فنجان 4250 لیتری بوده که توسط 33 نفر و 9 دستگاه قهوه ساز ساخته شده است.

درازترین زبان

رکوردهای مجله گینس

رکوردهای باور نکردنی گینس

درازترین زبان دنیا به Nick Stoeber تعلق دارد که اندازه آن 10٫1 سانتیمتر است.

بزرگ ترین یویو

رکوردهای مجله گینس

دیدنی ترین رکورد های گینس

بزرگ ترین یویو 3٫6258 متر و 2٫098 کیلوگرم وزن دارد و با جرثقیل منتقل می شود. این اسباب بازی توسط بت جانسون از ایالت سینسیناتی ساخته شده است.

بزرگ ترین جنگ بالش

رکوردهای مجله گینس

 رکوردهای باور نکردنی گینس

بزرگ ترین جنگ بالش دنیا در سنت پاول مینه سوتا برگزار شده است که 6261 نفر در آن شرکت داشته اند.

سنگین ترین وزنی که با کاسه چشم بلند شده

رکوردهای مجله گینس

رکوردهای عجیب گینس

این رکورد به فردی به نام مانجیت سینگ در لیچستر بریتانیا اختصاص دارد. او 16 کیلوگرم وزن را با کاسه چشمانش بلند کرده است.

شکستن بیشترین کاسه توالت با سر در یک دقیقه

 رکوردهای مجله گینس

دیدنی ترین رکورد های گینس 

کوین شلی 46 کاسه توالت چوبی را در یک دقیقه با سرش شکسته است و بدترین سردرد را در اثر آن گرفته است.

گینس چیست؟

گینس، کتاب ثبت رکوردها و ترین های جهان است که ایده تهیه آن را "سر هاگ بیور" رئیس کارخانه ایرلندی "گینس" داشته و اولین جلد آن توسط روس و نوریس مک رایتر در سال 1955 نوشته شده که در آن رکوردهای انسانی و طبیعی منتشر می شود.کتاب رکوردهای جهانی گینس هر سال با اطلاعات جدید تجدید چاپ می شود، و خود رکورددار پرفروش ترین سری کتاب کپی رایت جهان است. جدیدترین رکوردهای ثبت شده در این کتاب مربوط به رکوردهای سال 2015 میلادی است.

گینس پرخواننده ترین کتاب دنیا (پس از کتب مقدس آسمانی) است و در کتابخانه ها بیشترین درخواست را دارد. برای این که یک عمل در کتاب گینس به عنوان یک رکورد جدید پذیرفته و ثبت شود ابتدا باید به مرکز انستیتو گینس در انگلیس ارجاع شود. در آنجا مدتی در بایگانی حفظ می شود و پس از انجام بررسی های لازم و در صورت داشتن تمامی شرایط و ویژگیهای مورد نظر این موسسه همراه با نام صاحب رکورد به ثبت می رسد. از بین قسمت های مختلف این کتاب، بخش ورزشی آن بیشتر از سایر قسمتها تغییر و تحول پیدا می کند.
سالانه حدود ٦٠٠ هزار تن خود را به موسسه گینس معرفی می کنند که تنها رکورد تعداد کمی از آنها پذیرفته شده و به آنها پاداش تلعق می گیرد.

عجیب و غریب ترین رکوردهای گینس + تصاویر

3.558
این مطلب مفید بود ؟4117
برگرفته از ستاره / بدونیم / ر
وبگردی