نمناک سرگرمیدیدنی ها رکورد گینس جا دادن 13 نفر داخل حباب صابون ! + فیلم جالب
مردی رکورد جدیدی برای جا دادن 13 نفر داخل حباب صابونی را در گینس به نام خود ثبت کرد. ویدیویی که در ادامه مشاهده می نمایید.

جا دادن 13 نفر داخل حباب صابونی توسط یک مرد

کتاب جالب رکوردهای گینس پراست از عجیب و غریب های جالب ؛ از کشوری با 6 نفر جمعیت تا بزرگترین دهان و بلندترین ناخن و هزاران رکورد دیگر که بارها در بخش سرگرمی نمناک خوانده اید ؛ و حالا جدید ترین رکورد ثبت شده در این کتاب که روز گذشته رسما به ثبت رسید متعلق به مردی اهل کارولینای شمالی بود که هفتمین رکورد خود در این کتاب را ثبت می کرد.

"استیون لانگ لی" همانطور که در ویدئوی این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید موفق شد تا 13 نفر را داخل حباب صابونی خود جای دهد و این عدد برای اون به یکی از خوش یمن ترین اعداد تبدیل شد چرا که به واسطه ی آن برای چندمین بار صاحب رکورد شد. "استیون " 56 ساله در عرض 30 ثانیه موفق به عبور 13 نفر از محل مخصوص که حباب صابون را از آن خارج می کرد شد. رکوردهای قبلی او بی ارتباط به این رکورد نبوده و در یکی از رکوردهایش بلندترین رنجیره ی حبابی را ساخته بود.

ویدیو جا دادن 13 نفر داخل حباب صابونی  

فیلم لحظه ثبت رکورد گینس رد کردن 13 نفر از داخل حباب صابون

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف