ریحانه پارسا

ریحانه پارسا کارگردان شد!

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1398کد مطلب : 74164زمان مطالعه : 2 دقیقه
ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر اولین فیلمش را جلوی دوربین برد و در این تجربه متفاوت از حضور پدر پژمان بازغی به عنوان بازیگر استفاده کرد.

تصویربرداری اولین فیلم ریحانه پارسا به پایان رسید

ریحانه پارسا را همه مخاطبان تلویزیون با نقش لیلا در سریال پدر می شناسند. لیلای سریال پدر در تجربه ای متفاوت کارگردانی یک فیلم کوتاه را برعهده گرفت. این بازیگر جوان در برنامه خندوانه از کارگردانی فیلمش خبر داد و اکنون خبرهای جدیدی از این فیلم کوتاه به گوش میرسد.

فیلم کوتاه ریحانه پارسا با نام شب در شمال کشور به پایان تصویربرداری خود رسید.

پدر پژمان بازغی در فیلم ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره کارگردانی اولین فیلمش به روز کرد.

فیلم کوتاه شب

فیلم کوتاه شب به کارگردانی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا با انتشار این عکس نوشت :تصویربرداری فیلم کوتاه شب به کارگردانی ریحانه پارسا در شمال کشور به پایان رسید. ریحانه پارسا که سال گذشته با بازی در نقش لیلای سریال «پدر» به شهرت رسید، حالا و در اولین تجربه اش در مقام کارگردان فیلم کوتاه شب را به تهیه کنندگی موسسه مهر طاها جلوی دوربین برده است.

فیلمنامه این فیلم را ریحانه پارسا و خاطره عباسی نوشته اند و ابوالفضل عباسی فیلمبرداری و عرفان ابراهیمی صدابرداری آن را برعهده داشتند.

پژمان بازغی و پدر و مادرش

پدر پژمان بازغی در فیلم شب به کارگردانی ریحانه پارسا

نکته جالب درباره این فیلم حضور پدر هنرپیشه سینما و تلویزیون پژمان بازغی در این فیلم به عنوان بازیگر است. فریبرز بازغی که پیش از این در فیلم هایی مثل «زندگی خصوصی» و «سلام برعشق» بازی کرده ایفای نقش کاراکتر اصلی این فیلم را برعهده دارد. پادینا کیانی دیگر بازیگر این فیلم است که تدوین آن را محمد کریمپور برعهده دارد و قرار است به زودی برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی آماده نمایش شود.

افشین قلی پور مدیر تولید، راحیل یوسفی دستیار کارگردان، علی کوهستانی طراح صحنه و لباس و رامین کرمانیان مدیر تدارکات از دیگر عوامل این فیلم کوتاه هستند.

سینا مهراد و ریحانه پارسا

سینا مهراد و ریحانه پارسا در برنامه خندوانه

ریحانه پارسا دانش آموخته بازیگری در هنرستان است و در اولین تجربه بازیگری در سریال پدر در نقشی اصلی جلوی دوربین رفت و با بازی در این نقش به شهرت و محبوبیت در میان مخاطبان دست یافت.

ریحانه پارسا در سریال پدر

عکسی از بازی مهدی سلطانی و ریحانه پارسا در سریال پدر

اولین تجربه ریحانه پارسا در کارگردانی با بازی پدر پژمان بازغی!

4.730
این مطلب مفید بود ؟282
منبع : صفحه ریحانه پارسا / بخش فرهنگ و هنر نمناک /م.ف
وبگردی