ریزش ابرو
ریزش ابرو ها یکی از معضلات بانوان و حتی آقایان می باشد که به راحتی با چند حرکت می توانید این مشکل را درمان کنید.

درمان های خانگی برای ریزش ابرو

ریزش ابرو مشکلی است رایج میان خانم ها به خصوص بعد از سن 30 سالگی که گاهی به طرز نگران کننده ای دیده می شود. اصلی ترین دلایل این کم پشتی و ریختن ابرو ریشه در سبک زندگی و سلامت داخلی فرد دارد که بارها پیش از این در بخش بهداشت و سلامت نمناک به ان پرداخته ایم و البته روش هایی برای درمان آن ارائه شده است ؛ در ادامه لیستی از درمان های طب سنتی با تاثیر قطعی را برایتان خواهیم گفت که به سادگی هر کدام از شما می توانید برای پرپشت شدن ابروها از آنها استفاده کنید.

رشد ابرو

رشد فوری ابروها با این مواد

روغن کرچک :

پنبه را آغشته به روغن کرچک کرده وروی ابروها بمالید بگذارید 40تا45 دقیقه بماندسپس باپنبه مرطوب پاک کنید سعی کنید روزی یکبار از این روش استفاده کنید.

دانه شنبلیله :

خمیری با 1/2 ق چ پودر شنبلیله و2ق چ آب درست کنید 40تا45 دقیقه روی ابروها بگذاریدسپس با آب ولرم بشویید این روش را حداقل 3یا4 باردرهفته انجام دهید تانتیجه دلخواه را بدست آورید.

روغن ویتامین ایی :

روغن را ازکپسول ویتامین ایی خارج کنید و روی ابروها بمالید بگذارید شب بماند،صبح با آب ولرم بشویید روزانه این کار را انجام دهید .

علت ریزش ابرو

روش های عالی برای درمان ریزش ابرو

ژل آلورا:

ژل آلورا را روی ابروها بمالید صبح با آب ولرم بشویید اینکار را روزانه انجام دهید .

وازلین :

به آرامی وازلین را روی ابروها ماساژ دهید بعد از15تا20دقیقه باصابون وآب ولرم بشویید برای اینکه زودتر نتیجه بگیرید حداقل 2یا3 بار در روز اینکار را انجام دهید.

شیر:

پنبه را درون شیر خیس کنید ،20تا25 دقیقه روی ابروها بگذارید سپس باآب ولرم بشویید 2یا3 بار در روز این کار راتکرارکنید.

ریزش ابرو

درمان ریزش ابرو و مژه و رشد ابروها

روغن نارگیل :

به آرامی روغن نارگیل را روی ابروها ماساژ دهیدبعدازیک ساعت باصابون ،آب بشوییداینکار را حداقل 2بار در روز انجام دهیدتا رشد ابروها بیشتر شود.

آب پیاز :

آب پیاز را بگیرید ،پنبه را به آن آغشته و روی ابروها بمالید بعد از 20 دقیقه با آب ولرم ، صابون بشویید سعی کنید اینکار را حداقل 4 تا 5 بار در هفته انجام دهید.

روغن زیتون :

روغن زیتون را به آرامی روی ابروها بمالید بعد از 40 تا 45 دقیقه با شیر پاکن ،سپس با آب بشویید از این روغن طبیعی چند بار در روز استفاده کنید.

جلوگیری از ریزش ابرو

رشد ابروها چگونه امکان پذیر است؟

راه های فوری درمان ریزش ابرو و قطع آن

4.3152
این مطلب مفید بود ؟13121
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن /ک.ک
وبگردی