زالو در بینی
زالویی 3 اینچی که در بینی یک زن انگلیسی جا خشک کرده بود. این زن بعد از یک تصادف و خونریزی شدید بینی خود متوجه وجود این زالو در بینی خود شد که با کمک پزشکان از بینی او خارج شد.

بسیاری از افراد زالو را به خاطر خواص درمانی فوق العاده ای که دارد میشناسند و کم و بیش اطلاعاتی از آن دارند زالوها کرمهایی به رنگ قهوه ای و سیاه و یا ترکیبی از این دو رنگ هستند که در دو سرشان بادکش دارند و میتوانند بین 5/1 تا 11 اینچ طول داشته باشند بعضی از آنها از مواد گیاهان پوسیده استفاده میکنند و بضی دیگر نیز زندگی انگلی دارند و از خون ویا بافت بدن حیوانات دیگر تغذیه میکنند.زالوها تقریبا در هر جایی که آب وجود داشته باشد میتوانند زندگی می کنند اما زندگی زالو در بدن یک انسان دور از تصور است و باعث تعجب و حیرت می شود چراکه زالویی در بینی یک زن جا خشک کرده بود و با محل زندگی اش آنرا اشتباه گرفته بود به کمک پزشکان از بینی این زن خارج شد.
این زن که در هنگام سفر به آسیای جنوب شرقی دچار تصادف و خونریزی از بینی شده بود متوجه وجود یک زالو در بینی خود شده است. این زن در اثر تصادف با موتور سیکلت دچار خونریزی از بینی شده بود در ابتدا گمان می کرد این خونریزی به خاطر تصادف است اما بعد ها پزشکان تشخیص دادند که در بینی این زن یک زالوی 3 اینچی زندگی می کند و سرانجام توسط ابزارهای پزشکی این زالو را از بدن او خارج کرده اند.

زالو در بینی دختر جوان

گفتنی است، این زن انگلیسی تنها چند روز بعد از بازگشت به کشور خود سر زالوی بزرگی را در پره های بینی خود مشاهده کرده اما قادر به خارج کردن آن از بینی خود نبوده است.
بررسی ها نشان می دهند، کار شناسان جانور شناسی گمان می کنند این زالو یا در آب آشامیدنی این زن بوده و یا در هنگام شنا وارد حفره بینی او شده و در آنجا با مکیدن خون بدن او بزرگ شده است.

گرفتار شدن زالو در بینی یک زن! + عکس

444
این مطلب مفید بود ؟359
برگرفته از آخرین نیوز - / ل
برچسب : زالو
وبگردی