خارج کردن زالو در بینی
یک مرد جوان پس از 10 روز خونریزی شدید بینی که به پزشک مراجعه می کند با یک زالو در بینی که یک اتفاق عجیب و غریب و بیماری نادر است ، رو به برو می شود.

زندگی کردن زالو در بینی مرد جوان

اخیرا ویدیویی عجیب و شوکه کننده صفحات مجازی را همانند ویروسی بزرگ و عظیم در بر گرفت و به همین دلیل کاربران بسیار زیادی را به خود جذب نمود و با بازنشرهای متعددی روبرو شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مرد جوانی که تنها به اسم "پن" شناخته شده است، پس از 10 روز خونریزی شدید از قسمت بینی نهایتا به بیمارستان "Dongguan Chang’an" واقع در شهر "گوانگدونگ" رفت تا در طی معاینه ای علت خونریزی اش مشخص شود.

آقای دکتر، "لیو یوسیینگ" که یکی متخصصان گوش، حلق و بینی در بیمارستان ذکر شده است که آقای پن برای درمان این مشکل به آقای دکتر لیو یوسیینگ مراجعه نمود.

بعد از کمی معاینه و بررسی علائم، آقای دکتر یوسیینگ به اینکه پن دچار چنین مشکلی شده باشد مشکوک شده بود و این در حالی بود که وی تا کنون چنین بیماری را درمان نکرده بود که در نهایت با کمی تحقیق و بررسی علت خونریزی آقای پن مشخص شد.

زالو در بینی

خارج کردن زالو از بینی پس از 3 سال

لیو یوسیینگ به "ET Today" این گونه گفت:"من تا کنون هرگز به عنوان دکتر چنین چیزی را مشاهده نکرده بودم و بلافاصله تصور کردم که چنین مشکلی وجود خواهد داشت.سپس عمل جراحی بر روی پن انجام گرفت و تنها سعی می کردم که به نحوی زالو را از بینی پن خارج کنم تا سالم خارج شود".

همان گونه در ویدیو ذیل مشاهده می کنید آقای دکتر یوسیینگ موفق به خارج کردن زالو از بینی آقای پن شدند و از آنجایی که میزان اندازه زالو را مشاهده کردند،این سوال در ذهنشان ایجاد شد که چگونه ممکن شد که بیماری این چنین چیز بزرگی را در بینی اش احساس نکند؟!

پن نیز گفت که به مدت 3 ماه قبل در یک رودخانه در نزدیکی روستایشان شنا می کرد و به همین دلیل پیش بینی می شود که این زالو به مدت 3 ماه در بینی مرد جوان زندگی می کرد .

ویدیو خارج کردن زالویی که 3 ماه در بینی مرد جوان زندگی می کرد

زندگی کردن 3 ساله زالو در بینی مرد جوان

2.89
این مطلب مفید بود ؟54
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
وبگردی