نمناک سرگرمیدیدنی ها نمای ساختمان زشت تر از این دیده بودین؟! + عکس های عجیب
طراحی و یا معماری ساختمان ها در هر نقطه از جهان نشان دهنده آداب و رسوم و حتی تمدن چندین ساله آن منطقه می باشد که این مطلب با زشت ترین نمای ساختمان ها آشنا خواهید شد.

زشت ترین طراحی های نمای ساختمان !

معماری و طراحی ساختمان ها از گذشته تا هم اکنون جزء یکی از نقاط گردشگری، سنت، فرهنگ و تمدن هر کشور می باشند که امروزه به دلیل پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در زمینه های مختلف شاهد تغییر و تحول بزرگی در صنعت ساختمان سازی هستیم که سمت و سوی مدرنیته را به خود گرفته اند.
با این حال این خانه های مدرن و جذاب در میان عموم دارای طرفداران زیادی می باشد چرا که تنها با یک دکمه و با یک برنامه نصب شده در اسمارت فون خود می توانید از هر نقطه ای در جهان خانه خود را کنترل نمایید. از این رو در میان طراحی هایی که در سال های اخیر انجام شده است، برخی از آنها توانسته اند به بیشترین میزان ممکن در صفحات مجازی و حتی رسانه ها دیده شوند.

اما در میان این طراحی ها، برخی طراحی های عجیبی وجود دارند که متاسفانه در عین هزینه بالا دارای زشت ترین نما هستند که بی شک این نماها جزء یکی از طراحی های افراد تازه کار می باشد که در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک قصد داریم شما را با زشت ترین نماهای ساختمانی در سطح جهان آشنا سازیم.

زشت ترین نماهای ساختمان

1- طراحی زشت خانه ای که دارای ده ها پنجره بزرگ و کوچک می باشد!

2- نمای دو طرفه و زشت خانه با درب ورود!

3- طراحی زشت ساختمان به شکل ربات زشت!

4- نمای خانه هرمی بسیار زشت !

5- طراحی زشت خانه هرمی دوقلو !

عکس هایی عجیب از زشت ترین و بی ریخت ترین نمای ساختمان در جهان

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف