زشت ترین مدل گوشی ها
یکی از مهم ترین چیزهایی که می توانند دید کاربر را نسبت به گوشی جذب کند، طراحی گوشی است که در این مطلب زشت ترین مدل گوشی ها را خواهید دید.

زشت ترین مدل گوشی ها در جهان

یکی از وسایلی که در دنیای مدرن و امروزه به شدت در معرض استفاده و همچنین پیشرفت چشمگیر می باشد، گوشی های هوشمند می باشند که برای رسیدن به رتبه و جایگاه الان خود مسیر بسیار طولانی و طویلی را پیموده اند تا بتوانند نظر طرفداران خود را به خود جلب نمایند.

اما بطور کلی گوشی ها که امروزه بسیار پیشرفت کرده اند و می توان حتی با آنها سخن گفت و حتی به آنها دستور داد، در گذشته چهره بسیار متفاوت تری داشتند که شاید بیشتر به دلیل عجیب و زشت بودن طراحی شان به فروش می رفتند و در زمان حال دیگر شاید به تلفن های همراه نسل اول توجه زیادی نشود و کسی حاضر به استفاده از آنها نباشد.

با این وجود حتی فکر کردن استفاده از گوشی های قدیمی در دنیای الکترونیکی امروزه می تواند بسیار دردناک باشد، چرا که تمام اطلاعات ما درون اسمارت فونمان ثبت شده اند و شاید از تمام آنها به میزان 5% هم حضور ذهن نداشته باشیم.

به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با زشت ترین مدل گوشی ها در جهان آشنا سازیم تا با نسل های قدیم گوشی های هوشمند امروزه بیشتر و بهتر آشنا شوید. همراه ما باشید.

1- گوشی زیمنس زلیبری 6

زشت ترین گوشی

2- موتورولا استارتک رینبو

زشت ترین گوشی های جهان

3- توشیبا G450

گوشی توشیبا

4- تلفن مچی F88 

 زشت ترین گوشی های جهان

5- گلدویش لی میلیون

 زشت ترین طراحی های گوشی

6- بنگ و اولوفسن سرن

 زشت ترین مدل های گوشی در جهان

7- موتورولا V100

 زشت ترین مدل های گوشی در جهان

8- نوکیا 7280

 زشت ترین مدل های گوشی در جهان

9- سیرا وایرلس وگ پروفشنال

 زشت ترین مدل های گوشی در جهان

10- گوشی زیمنس زلیبری 2

 زشت ترین مدل های گوشی در جهان

 

زشت ترین مدل گوشی ها در دنیا + تصاویر

3.5217
این مطلب مفید بود ؟15463
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : گوشی
وبگردی