زنان پسرزا

رژیم غذایی زنان پسرزا ! برای پسر شدن بچه چی بخوریم؟

کد مطلب : 29656تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
زنان پسرزا یا دخترزا! آیا این مسئله صحت دارد که سیستم بدنی و مراقبت های قبل از بارداری می تواند در تعیین جنسیت نقش داشته باشد؟ بدن کدام زنان شانس حاملگی جنین پسر را دارد یا برعکس.

برنامه غذایی تعیین جنسیت و زنان پسرزا

تاثیر مواد غذایی در تعیین جنسیت جنین نقش قابل توجهی دارند تا حدی که متخصصان طب مدرن و طب سنتی برای پسردار شدن یا دختردار شدن توصیه های غذایی زیادی دارند . نظرات مختلفی درزمینه پسر شدن جنین وجود دارد اما یک نقطه اشتراک استفاده از تغذیه کامل در زنان پسرزا است که در این بخش از نمناک به آن می پردازیم.

زنان پسرزا

 تاثیرمواد غذایی پسر شدن جنین

توصیه های طب سنتی برای زنان پسرزا

نکته اول برای پسرشدن جنین

متخصصان طب سنتی برای زنان پسرزا به این نتیجه رسیده اند که :تعیین جنسیت جنین بسته به نوع لقاح و ترکیب گامت جنسی x زن با گامت جنسی x یا y مرد شامل دو نوع xx (دختر) و xy (پسر) است همچنین برای تعیین جنسیت باید شرایطی فراهم شود که بتوان نوع لقاح را تحت تأثیر قرار داد.

زنان پسرزا

 رژیم غذایی زنان پسرزا در طب سنتی

نکته دوم برای پسرشدن جنین

یکی از عوامل مهمی که در این زمینه می تواند نقش مؤثری داشته باشد, نوع تغذیه مادر است ، همچنین زنانی که تغذیه کامل تری دارند، امکان پسردار شدن در آنها بیشتر است.

رژیم غذایی تعیین جنسیت و زنان پسرزا

طبق مطالعات صورت گرفته نقش تغذیه در تعیین جنسیت جنین 75 تا 80 درصد به اثبات رسیده است و زنانی که قصد بارداری دارند باید دو ماه قبل از بارداری رژیم غذایی خود را شروع کنند. رژیم غذایی موجب تغییر یونی محیط درونی و محیط رحم و تغییر تمایل غشای "اووال" به اسپرم با محتوای جنسی خاص می شود.

زنان پسرزا

 زنان پسر زا از چه رژیمی استفاده می کنند

رژیم غذایی و خوراکی های برای حاملگی زنان پسرزا

بر اساس طب قدیم خوردن بعضی غذاها مانند کاهو، توت فرنگی، خرما، هل، زعفران و... در هنگام باردار شدن منجر به پسردار شدن و مصرف ماست ترش و تخم مرغ به دختردار شدن منجر می شود. تغذیه نقش مؤثری در جنسیت جنین دارد زیرا مواد غذایی ارتباط مستقیمی با Ph رحم دارند. مواد غذایی حاوی کلسیم و منیزیم Ph رحم را کاهش و احتمال تولد نوزاد پسر را کاهش می دهند .

زنان پسرزا

 مواد غذایی توصیه شده برای پسر شدن جنین

مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم با افزایش Ph رحم نقش مؤثری در تولد نوزاد پسر دارند. استفاده از رژیم غذایی تا حد زیادی به مواد غذایی موجود در هر کشور بستگی دارد اما هدف از آن تغییر تعادل بین یونهای سدیم، پتاسیم، منیزیم و کلسیم است.

رژیم غذایی زنان پسرزا ! برای پسر شدن بچه چی بخوریم؟

3.91288
این مطلب مفید بود ؟993295
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن / ف
برچسب : پسردار شدن
3 نظر به ثبت رسیده است
MM1398-08-11
جنسیت جنین فقط بستگی به مرد داره چون مرده که دو نوع کروموزوم داره زن فقط یک نوع کروموزوم داره
442156
شیما1400-12-15
جنسیت فقط به زن مربوط میشه چون مردها هردو اسپرم دارن واسپرم yسریعتر از اسپرم xحرکت میکنه واگر زنی رحمش قلیایی باشه اسپرم yسریعتر به تخمک میرسه ولی اگر اسیدی باشه اسپرم‌های yبخاطر اسیدی بودن رحم در راه تخمدان از بین میرن واسپرم xبه تخمدان میرسه واینکه زمان لقاح باید نزدیک روز تخمک گذاری باشه وبرای بارداری پسر یا دختر باید حتما اول غذاهایی بخورید که رحم را قلیایی یا اسیدی میکنه دختر باید اسیدی باشه رحم پسر باید قلیایی باشه
6923
در پاسخ به خانم شیما1401-10-06
جنسیت جنین را مرد تعیین میکند ، چون کروموزوم X و Y را دارد.اما هر دو کروموزوم جنسی خانم ها XX هستند .
شاید پی اچ محیط رحم و سایر عوامل محیطی همچون تغذیه و استرس و ...در تعیین جنسیت موثر باشد ؛ اما در اصل کروموزوم های آقا هست که جنسیت را مشخص میکند.
5415
وبگردی