نمناک سرگرمیگوناگون کار زشت پدر و مادر برزیلی با دوقلوهای 3 ساله شان + تصویر
زندانی کردن فرزندان ، زندانی کردن فرزندان در قفس
پدر و مادری برزیلی به علت کار سخت دوقلوهای سه ساله خود را هر روز در قفسی چوبی به مدت چند ساعت حبس می کردند که توسط پلیس دستگیر شدند.

کار زشت پدر و مادر برزیلی با دوقلوهای 3 ساله شان

یکی از عواملی که می توانند می توانند بر روی خلق و خوی انسان ها موثر باشند،تربیت و رفتار پدر و مادر آنها است که به شخصیت آنها در آینده شکل می دهد.

اما با این وجود،متاسفانه گاهی اوقات ما خبرهایی را می شنویم و یا در صفحات مجازی می بینیم که یک پدر و مادر بطور بی رحمانه و ظالمانه ای با فرزند خود رفتار می کنند که می تواند منجر به ایجاد احساس بسیار بد و دردناکی در ما شود.

روز گذشته خبری از رفتار نامناسب پدر و مادری با فرزندشان در صفحات مجازی منتشر شد که توانست منجر به واکنش تعداد زیادی کاربر شود.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته خبر بسیار شوکه کننده از کار ظالمانه پدر و مادر برزیلی در صفحات مجازی منتشر شد که یقینا برای هیچ یک از ما خوشایند نخواهد بود.

این پدر و مادر برزیلی که هر دو در زمینه کشاورزی شاغل هستند،قبل از رفتن به محل کارشان ابتدا فرزندان دوقلو 3 ساله خود را در یک قفس چوبی که درون آن به دو قسمت تقسیم شده بود و هیچ بالش و یا اسباب بازی نبوده،زندانی می کردند و سپس به محل کارشان می رفتند که از تصاویر ثبت شده می توانید کار ظالمانه این پدر و مادر مشاهده کنید.

زندانی کردن فرزندان

حبس کردن فرزندان در قفس چوبی توسط پدر و مادر ظالم

دستگیری پدر و مادر ظالمی که فرزندان خود را زندانی کردند

پس از انتشار این خبر،پلیس برزیل برای دستگیری این پدر ومادر اقدام کرد که در نهایت در شب گذشته آنها را بازداشت نمود.جالب است بدانید که پدر و مادر دوقلوهای 3 ساله در مورد کار ظالمانه خود این چنین گفتند:"ما برای انجام کارهای روزمره خود مجبور بودیم تا آنها را در قفس نگهداریم تا برایمان مشکل ساز نشوند".

اینک این پدر و مادر ظالم در بازداشتگاه هستند و پلیس برزیل هنوز هیچ اطلاعاتی از آنها منتشر نکرده است و فرزندان آنها نیز هم اکنون در پرورشگاه هستند تا وضعیت پدر و مادرشان مشخص شود.

دستگیری پدر و مادری که دوقلوهایشان را در قفس حبس می کردند

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/آ
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف