زنده شدن بعد مرگ

زنده شدن مرد جوان زیردست پزشک 2 ساعت بعد مرگ +عکس

تاریخ انتشار : 24 آبان 1396کد مطلب : 59771زمان مطالعه : 2 دقیقه
اخبار مربوط به زنده شدن بعد مرگ در بیمارستان و یا در مراسم خاکسپاری را تا به حال چندین بار شنیده اید اما این بار متفاوت بود ، تفاوتی که همه ی پرستاران و پزشکان اورژانس را متعجب کرد.

زنده شدن بیمار 2 ساعت بعد مرگ ،تلاش تحسین برانگیز یک پزشک برای احیای بیمار

فعالیت به عنوان یک پزشک برای حفظ جان انسان های دیگر کاری است مهم و البته حساس که گاهی در آن باید برای نجات جان یک انسان جنگید ، مثل پزشک چینی که 2 ساعت تمام تلاش کرد و در نهایت بیمارش را با سی پی آر احیا.

Doctor refuses to give up on Patient and Performs CPR for Two Hours Ultimately Saving Him

زنده شدن بعد مرگ

تلاش پزشک جوان چینی برای سی پی آر و زنده شدن بیمار 2 ساعت بعد مرگ 

زنده شدن بیمار ایست قلبی بعد مرگ با 2 ساعت سی پی آر

پزشک جوان بیمارستان "لیوژو" در چین برای احیای بیمارجوان دست از تلاش برنداشت و آنقدر به سی پی آر ادامه داد تا او را به زندگی بازگرداند ، بیماری که ضربان قلبش بیش از 1 ساعت کاملا متوقف بود با تلاش این پزشک دوباره به تپش درآمد.

بیمار 22 ساله بعد از حمله قلبی به سرعت به بیمارستان شهر منتقل شد و به محض رسیدن به بخش اورژانس اقدامات اولیه انجام شد ؛ نیروهای حاضر در اتاق سی پی آر را انجام دادند اما مرد جوان به زندگی بازنگشت و همچنان بدون ضربان قلب روی تخت بیمارستان افتاده بود ، علائم حیاتی ضعیف مرد پرستاران را نا امید کرد تا آنها دست از کار بکشند اما پزشک مسئول نا امید نشد و اصرار بر ادامه روند احیاسازی داشت .

تمامی پرستاران و پزشکان حاضر در آنجا بارها به پزشک گفتند که قلب بیمار بیش از یک ساعت است که از کار افتاده و دیگر نمی توانند او را به زندگی بازگردانند اما از قرار معلوم پزشک سعی داشت تا جایی که دستانش توان دارد به احیاسازی ادامه دهد ؛ تلاش ستودنی این پزشک در نهایت جواب داد و بیمار بعد از مدت طولانی ایست قلبی و بدون ضربان به زندگی بازگشت بازگشتی که زیر دستان پزشک انجام شد و او را تا حد غیرقابل توصیفی خوشحال کرد.

باورکردنی نبود اما بیمار 2 ساعت بعد از مرگ زنده شد ، بیماری که پزشک جوان برای احیای او 15000 بار قفسه ی سینه اش را فشار داده بود .

بعد از این اتفاق خوشحال کننده و البته باورنکردنی بیمار به سرعت به آی سی یو منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.

زنده شدن بعد مرگ

جالب است بدانید که نهایت زمان انجام سی پی آر برای احیای بیمار ایست قلبی 30 دقیقه است در حالیکه این پزشک با علم به این مسئله 2 ساعت تلاش کرد و در نهایت نتیجه گرفت.

 

زنده شدن مرد جوان زیردست پزشک 2 ساعت بعد مرگ +عکس

4.646
این مطلب مفید بود ؟424
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی