نمناک سرگرمیگوناگون زن زنده ای که 7 سال پیش مرده است!! + تصاویر
زنده مرده ، زنده شدن مرده
زنده مرده است یا مرده زنده است؟ سردرگمی که بعد از مراجعه یک زن به پزشک و بررسی های سیستمی ایجاد شده است.

تلاش یک زن برای اثبات زنده بودنش بعد از اینکه مرده است!

زن میانسال اهل رومانی مدتهاست در حال جمع آوری مدرک برای اثبات زنده بودنش است .

Exasperated Woman Wants Her Remains Tested for DNA to Prove That She’s Alive

زنده مرده

عکس زنی که 7 سال پیش مرده ولی درحال حاضر زنده است! 

زن زنده ای که 7 سال پیش مرده است!

"جوآنا اسکودرو" 53 ساله زنده و سالم است اما نمی تواند این مسئله را ثابت کند چرا که براساس اسناد و مدارک 7 سال پیش او مرده است .

به دنبال یک خطای اداری، او به عنوان مرحوم ثبت شده و از آن به بعد او قادر به زمان انجام کارهایی مانند تجدید مجوز رانندگی یا تمدید بیمه عاجز شده است. تلاش های بسیار این زن برای اثبات زنده بودنش کار را به جایی رسانده که او در حال حاضر می خواهد با حفاری قبر زنده بودن خود را به اثبات برساند.

همه چیز 7 سال پیش اتفاق افتاده زمانی که یک زن هم نام "جوآنا" در اسپانیا درگذشت ، تاریخ تولد متوفی با او یکسان بود برای همین سیستم نام و تاریخ تولد مشابه این زن رومانیایی رو به عنوان فوت شده ثبت کرده است ثبتی که در سیستم اسناد و مدارک خود به خود منجربه ثبت فوتی او نیز شد این درحالی است که "جوانا" فوت شده در شهر مالاگا اسپانیا بود او "جوآنا" که هم اکنون زنده است نزدیک شهر سیویل زندگی می کند.

زنده مرده

دردسر عجیب زنی که زنده است اما نامش میان مرده هاست

او در این مورد می گوید:برای اولین بار زمانی از این موضوع مطلع شدم که برای چکاب پیش پزشکی که مرا می شناخت رفته بودم ، او وقتی نام مرا وارد سیستم کرد متوجه اتفاقی عجیب شد و به من گفت که نام تو به عنوان متوفی ثبت شده است و نمی توانی از بیمه استفاده کنی ، ابتدا فکر می کردم که این یک اشکال کامپیوتری است که رخ داده برای همین برای گزارش به مرکزی که معرفی شد مراجعه کردم و انجا بود که فهمیدم مرده ام در حالیکه زنده بودم.

ماجرای عجیب زنده بودن زنی که سالها پیش مرده +تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف