زندگی مردمان هند
برخی از مردمان هند به طور بسیار عجیب و باورنکردنی زندگی می کنند، به طوری که به شیوه 55000 سال پیش زندگی می کنند.

مردمان هندی که همانند 55000 سال پیش زندگی می کنند

با گذشت هزاران سال از خلقت اولین انسان و زندگی اولیه،هنوز هم قبایلی مشاهده می شوند که بدون هیچ گونه تکنولوژی مانند تلویزیون،تلفن همراه،خانههای مدرن و... زندگی می کنند.جالب است به این فکر کنیم که آیا ما نیز می توانیم مانند این افراد بدون هیچ گونه تکنولوژی زندگی کنیم؟!همچنین با این وجود آنها قوانین خاصی دارند که برای مثال در چند وقت اخیر از بخش سرگرمی نمناک مطلبی منتشر شد که خانم های باستانی هندوستان برای عدم ربایش توسط مردان قبایل دیگر در دوران جوانی،بینی هایشان را سوراخ می کردند.
 
مردم هندی

زندگی عجیب مردمان قبیله هند

زندگی به سبک 55000 سال پیش

این یک اتفاق ناخوشایندی می باشد چرا که با پیشرفت تکنولوژی شما دارای یک زندگی به روش 50000 سال پیش داشته باشید و شاید هم خوب باشد.به تازگی تصاویری از یک قبیله باستانی هندی منتشر یافته است که آنها بدون هیچ گونه تکنولوژی زندگی می کنند و طبق آخرین برآورد زندگی آنها همانند 55000 سال گذشته می باشد.جزئیات کامل این مطلب را از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
قبیله ایی به نام "جاراوا" که در یکی از جنگل های هندوستان در حال سپری کردن می باشند،طبق آخرین برآورد مردمان آن دارای زندگی ایی به سبک 55000 سال گذشته دارند.در حال حاضر این قبیله دارای 400 نفر عضو است که میزان اعضای آنها سیر نزولی را در بر داشته و به گفته خودشان شاید تا 10 سال آینده قبیله آنها منقرض شود.
 
زندگی مردمان هند

زندگی باورنکردنی و بسیار عجیب قبیله ای از کشور هند

نحوه غذا خوردن این مردم هندی

آنها اغلب غذاهایی مانند گوشت حیواناتی که در آن اطراف می توان به راحتی شکار کرد مانند انواع ماهی ها،خوک ها،مارمولک ها و ... را مصرف می کنند و همچنین به عسل و میوه نیز بسیار علاقمند هستند.مردمان این قبیله نیز دارای شهرتی با عنوان جنگجویان و مدافعان سفت و سخت قبیله خود هستند و از مردمان قبایل خود در برابر دشمنان مراقبت و محافظت می کنند.

لازم به ذکر است که برای اولین بار برخی از مردمان این قبیله برای گشت و گذار در بیرون از منطقه خود به شهر هندوستان رفتند و پس از گذشت دو سال به قبیله خود بازگشتند.
 
مردم قبایل هندی

 شیوه غذا خوردن بسیار عجیب قبیله هندی

زندگی مردم هندی

طرز زندگی بسیار عجیب این دسته از مردمان هند

زندگی عجیب برخی از مردم هندی به نحوه 55000 سال پیش!

3.715
این مطلب مفید بود ؟114
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی