عاقبت زن شکاک

حکم زندان برای چک کردن گوشی شوهر !

کد مطلب : 72188زمان مطالعه : 2 دقیقه
در امارات متحده عربی زن شکاکی که اطلاعات شخصی تلفن همراه همسرش را چک کرده بود به دلیل قانون این کشور به سه ماه زندان محکوم شد.

زندانی شدن زن شکاک به دلیل استفاده از گوشی همسر

اخیرا دادگاهی در امارات متحده عربی یک زن جوان را که بدون اجازه همسرش از تلفن همراه وی به نحوی سوء استفاده کرده بود، به 3 ماه زندان محکوم کرد. این اتفاقی بود که توانست همانند شوکی بزرگ وارد روابط زناشویی شود و به شدت موثر واقع شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

امروزه مستحضر هستیم که پیشرفت تکنولوژی به چه میزان است و همانند گذشته نه چندان دور زمانیکه ما قصد انتقال داده های تلفن همراه خود به به تلفن همراه دیگر را داریم، دیگر نیازی به این نیست که زمان زیادی را صرف این فرآیند کنیم و تنها با استفاده از چند کلیک ساده می توانیم تمام داده ها را به تلفن همراه جدید منتقل سازیم. اما همیشه تکنولوژی برای تمام انسان ها مثبت نمی باشد و برخی از آن شروع به سوء استفاده و رسیدن به منافع شخصی خود استفاده می کنند.

زن شکاک و بدبین

عاقبت زن شکاک که گوشی همسرش را کنترل می کرد

برای مثال اخیرا مرد جوانی از امارات متحده عربی ادعا کرد که همسرش زمانیکه وی در حال خواب بود، تمام داده های تلفن همراه اش را به تلفن همراه خود انتقال داده بود که این داده ها شامل تصاویر، پیام ها و چت های وی بوده است تا بتواند در روز بعد تمام آنها را بررسی کند!

همچنین وی ادعا کرد که حتی همسر او برخی از اطلاعات خصوصی اش را در صفحات مجازی منتشر می کرده است. با این وجود زن جوان ادعا کرد که با اجازه شوهرش از تلفن همراه وی استفاده کرده است و با وجود ادعای همسر وی، این ادعا پذیرفته نشد!.

پس از شکایت همسر وی، پلیس او را به بازجویی خواند و به دلیل قانون امارات متحده عربی که نباید هیچ یک از زوج ها بدون اجازه از تلفن همراه همسرانشان استفاده کنند، به 3 ماه زندان محکوم شد!

این گزارش در 1 اکتبر منتشر شده است و از آن زمان تاکنون بحث جنجالی بر روی آن وجود دارد و به طبع بازتاب بیش از حدی در صفحات مجازی داشته است و کاربران زیادی از خود واکنش نشان دادند.

زن شکاکی که به دلیل استفاده از گوشی همسرش زندانی شد

2.914
این مطلب مفید بود ؟86
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی