نمناک اخبارجامعه کشف جسد زن کارتن خواب داخل سطل زباله در کرج!
زن کارتن خواب ، پلیس
کارگران شهرداری مشکین شهر کرج، هنگام تخلیه سطل زباله، ناگهان با جسد زن کارتن خواب میانسالی روبه رو شدند که لابلای پارچه بنفشی پیچیده شده بود.
تاریخ انتشار : 16 آذر 1396

جزئیات کشف جسد زن کارتن خواب داخل سطل زباله در مشکین دشت کرج

روز دوشنبه ماموران پلیس 110 از کشف جسد این زن باخبر شدند. در تحقیقات مقدماتی پلیس مشخص شد زن میانسال، معتاد و بی خانمان بوده و در حال پرسه زنی در اطراف خیابان های مشکین دشت کرج دیده شده بود.

سرهنگ رنجبر- رئیس امور رسانه فرماندهی انتظامی استان البرز- دراین باره به خبرنگاران گفت:پس از حضور بازپرس کشیک جنایی وتیم تحقیق پلیس، جسد به پزشکی قانونی انتقال داده شد و تحقیقات تخصصی برای کشف علت مرگ و سایرجزئیات ماجرا در دستور کار قرار گرفته است.

سرهنگ ایوب احمدی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس نیز گفت:تاکنون هیچ گونه مدارکی که نشاندهنده قتل این زن باشد کشف نشده اما بررسی های تخصصی دراین باره ادامه دارد.

بررسی ها نشان می دهد در چندین محله کرج تعدادی از معتادان زن و مرد و حتی نوجوان بی خانمان روزها و شب هایشان را در آلونک ها سپری می کنند که بسیاری از آنها طعمه قاچاقچیان مواد مخدر شده و برای تأمین مواد تن به هر کاری می دهند.

کشف جسد زن کارتن خواب داخل سطل زباله در کرج!

برگرفته از الف - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف