نمناک سرگرمیبدون شرح دلیل عجیب عمر 129 ساله زن روسی چیست؟ + عکس
زن 129 ساله ، پیرزن
پیرزن 129 ساله که پیش خودش فکر می کند زندگی طولانی مدت او تنبیه ای از جانب خداوند است.

پیرزن 129 ساله

پیرترین زن جهان که 129 سال دارد ، او هر روز زندگی تیره بختی را دارد و فکر می کند زندگی طولانی او تنبیهی از جانب پروردگار است!

یک زن روسی منسوب به پیرترین زن جهان است ، اما میگوید تولد 129 سالگی که در پیش دارد چیزی بجز تنبیه نیست . کوکا ایستامبولوا از چک ، میگوید او حتی یک روز شاد در تمام طول عمر خویش نداشته است نمیداند که زندگی او چطور این همه طولانی شد.

ایستامبولوا ، کسی که پرهیز از گوشت دارد اما عاشق شیر تخمیر شده معتقد است که این امر اراده ی خداوند است که او تا 129 سالگی عمر کند. ادعای اینکه ایتامبولوا 129 سال دارد توسط دولت روسیه بر اساس پاسپورت او که روز تولدش را ماه جون 1889 نشان میدهد ثابت شده است. 

پیرزن

زندگی تیر بخت پیرزن 129 ساله

در واقع ایستامبولوا 27 ساله بود وقتی که انقلاب روسیه تزار نیکولاس دوم را برکنار کرد ، 55 ساله بود وقتی که جنگ جهانی دوم پایان گرفت و 102 هنگامی که اتحاد جماهیر شوروی یک نسل قبل سقوط کرد.

در طول جنگ او تانک های وحشت آور نازی های آلمان را هنگام رد شدن از خانه ی آن ها در روستایی در چچن به خاطر می آورد که او و تمام خانواده اش در گذشته توسط استالین که آن ها را متهم به همدستی با نازی ها کرده بود ، به چچن ، قزاقستان و سیبری تبعید شدند.

حتما می پرسید چطور او تا به حال زنده مانده است ، ایستامبولوا در یک مصاحبه ی تلویزیونی گفت :خواست خداوند بود و من کاری برای اتفاق افتادنش نکردم. مردمی را که عمر طولانی دارند را میبینم که ورزش میکنند ، چیز های بخصوصی را میخورند ، خود را خوش اندام نگه میدارند اما من نمی دانم که چگونه تا به امروز زنده مانده ام. من حتی یک روز خوشحال را در زندگی ام نداشتم . همیشه سخت کارکردم ، حفاری باغچه. خسته ام . زندگی طولانی هرگز برای من نه بعنوان یک هدیه الهی بلکه یک تنبیه است.

پیرزن 129 ساله

زندگی تیربخت پیرزنی با 129 سال سن

او شمرده صحبت می کند و قادر به غذاخوردن ، راه رفتن نیز میباشد ؛ اما قدرت بینایی او رو به کاهش است. در طی زندگی اش ، چندین فرزندش را از دست داد از جمله پسرش که وقتی 6 ساله بود فوت شد. اقوامش میگویند ، تنها دختر زنده مانده ی ایستامبولوا ، تمارا نیز پنج سال قبل وقتی او 104 سال داشت، از دنیا رفت. در طول زندگی اش شاهد مرگ چندین فرزندش بود.

او در جنگ جهانی روسیه ( بعد از انقلاب بولشویک ) ، جنگ جهانی دوم ، تبعید قوم ما درسال 1944 و در میان 2 جنگ چچن زنده ماند.

راز عمر طولانی زن 129 ساله روسی

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 38 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف