زوج های هالیوودی

“زوج های هالیوودی” با فاصله سنی عجیب و غریب! + تصاویر

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1394کد مطلب : 27771زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این گزارش قصد داریم شما را با مشهورترین “زوج های هالیوودی” که اختلاف سنی شگفت انگیزی با یکدیگر دارند آشنا کنیم.

اختلاف سنی زیاد زوج های هالیوودی

شاید اختلاف سنی برای خیلی ها در ازدواج ملاک مهمی نباشد مانند برخی از زوج های هالیوودی که فاصله سنی زیادی با هم دارند. در حالی برخی از آنها هنوز با یکدیگر مانده اند، اما اغلب زندگی آنها دوام زیادی نداشته است و از یکدیگر جدا شده اند.

ما در اینجا مشهورترین زوج های هالیوودی را که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند، برایتان آورده ایم.
 

اشتون کوچر و دمی مور

فاصله سنی اشتون کوچر و دمی مور 15 سال است. این دو یکدیگر را زمانی ملاقات کردند که دمی مور 40 سال و اشتون کوچر 25 سال داشت. آنها در سال 2005 با یکدیگر ازدواج کردند و در سال 2013 از یکدیگر جدا شدند.

اشتون کوچر و دمی مور

 

هنری کویل و تارا کینگ

هنری کویل 32 ساله که به خاطر بازی در نقش سوپر من در فیلم «مرد پولادین» به شهرت رسیده، اعتراف می کند که به یک دانشجوی 19 ساله علاقمند شده است. او در مورد این دختر می گوید:«او فوق العاده است» آن دو همدیگر را در سال 2015 در یک مسابقه فوتبال در لندن ملاقات کردند.

هنری کویل و تارا کینگ
 


هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت

این دو 22 سال با یکدیگر اختلاف سنی دارند. هریسون فورد 73 ساله و کالیستا فلوکهارت 51 ساله یکدیگر را در مراسم گلدن گلوب سال 2002 ملاقات و در سال 2010 با هم ازدواج کردند.

هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت


جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی

شاید برایتان عجیب باشد اما جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی دو دهه با هم اختلاف سنی دارند. این دو یکدیگر را در سال 2010 زمانی که جیسون استاتهام 42 سال و رزی هانتینگتون وایتلی 22 سال داشت ملاقات کردند.

جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی


جانی دپ و امبر هرد

امبر هرد 29 ساله و جانی دپ 52 ساله یکدیگر را در سال 2009 ملاقات کردند اما تا سال 2012 با هم ارتباطی نداشتند. رابطه آنها از سال 2012 آغاز و در سال 2015 با اختلاف سنی 23 سال منجر به ازدواج شد.

جانی دپ و امبر هرد


دیوید شویمر و زویی باکمن

این دو در سال 2012 با یکدیگر ازدواج کردند و صاحب یک فرزند دختر شدند. دیوید شویمر 49 ساله خطاب به زویی باکمن 30 ساله می گوید:«من همیشه در کنار تو خواهم ماند.»

دیوید شویمر و زویی باکمن 


مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

یکی دیگر از زوج هایی که ثابت کرده اند اختلاف سنی اهمیت چندانی در ازدواج ندارد، مایکل داگلاس 71 ساله است که با کاترین زتا جونز 46 ساله در سال 2000 ازدواج کرد.

مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز 


مدونا و جیسس لوز

مدونای 49 ساله برای مدت کوتاهی با مدل 21 ساله ای به نام جیسس لوز نامزد بود. اگر چه آنها رابطه خوبی با یکدیگر داشتند اما خیلی به طول نیانجامید.

مدونا و جیسس لوز


جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت

با یک نگاه سرسری به جنیفر لوپز 46 ساله، شما هم خواهید فهمید که او هیچگاه پیر نمی شود، بنابراین تعجبی هم ندارد که با فردی جوان تر از خودش در ارتباط باشد. او در سال 2014 با یکی از اعضای گروه خود به نام کاسپر اسمارت که تنها 29 سال سن داشت، ازدواج کرد.

جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت


بن فاستر و رابین رایت

بن فاستر و رابین رایت اولین بار در سال 2012 یکدیگر را ملاقات و در سال 2014 نامزد کردند اما کمی پس از آن از هم جدا شدند. در سال 2015 برای بار دوم، بن 35 ساله با رابین 49 ساله ازدواج کرد و در همان سال هم جدایی خود را اعلام کردند.

بن فاستر و رابین رایت
 

زوج های هالیوودی با فاصله سنی عجیب و غریب! + تصاویر

4.542
این مطلب مفید بود ؟384
برگرفته از برترینها - / ک
وبگردی