زیارت عاشورا
برای لذت بردن از شنیدن زیارت عاشورا به هیچ عنوان دست رد بر اپلیکیشن صوتی زیارت عاشورا نزنید.

دانلود برنامه زیارت عاشورا کامل

یکی از ادعیه عایی که در میان مسلمانان و به خصوص اهل تشیع بسیار مرسوم است ، زیارت عاشورا می باشد . محبان اهل بیت و افرادی که در مراسم سوگواری امام حسین (علیه السلام) شرکت می کنند ، بدون تردید این دعا را بارها قرائت نموده و از اجر آن برخوردار شده اند . اگر در مراسمی برای زیارت عاشورا شرکت می کنید یا دوست دارید همیشه این زیارتنامه را در جیب خود داشته باشید ، در نقد و بررسی اپلیکیشن « زیارت عاشورا » همراه ما باشید .

اپلیکیشن زیارت عاشورا

صفحه اصلی برنامه چند گزینه دارد :  

1- متن زیارت عاشورا :

در این قسمت برنامه ، متن زیارت عاشورا را همراه با فایل  صوتی آن ، در اختیارتان قرار می دهد . یکی از قابلیت های جالب این  برنامه اندرویدی ،  اسکرول خودکار صفحه در هنگام  پخش صدا است . درواقع با رفتن به هر فراز ، صفحه پیمایش شده و رنگ پس زمینه متن تغییر می کند . 

دیگر امکانات تعبیه شده در این قسمت :

  • 1- امکان تغییر سایز متن(بزرگی و کوچکی ) جهت مطالعه راحت تر
  •   2-  امکان حذف ترجمه متن
  •   3-  متوقف کردن برنامه
  • 4-  برگشت به فراز ابتدایی 

2- سند زیارت عاشورا

چون ممکن است برخی مایل باشند از سند محکم زیارت عاشورا اطلاع داشته باشند و معمولاً در کتبی که زیارت عاشورا نوشته شده و در دسترس عموم است در این باره چیزی نوشته نشده ، سلسله سند این حدیث شریف قدسی را در این اپلیکیشن قرار داده شده است .

زیارت مجازی :

4- این قسمت برای مشاهده ی آنلاین دوربین  واقع در کربلا طراحی شده و برای دیدن ویدیو باید از اپلیکیشن MX Player  استفاده کنید . اگر پخش کننده ی مورد نظر بر روی دستگاه شما نصب نباشد ، احتمالا با پیغام « برنامه ی مورد نظر پیدا نشد » مواجه خواهید شد . همچنین اگر دوربین های موجود در حرم ، قطع شوند ، برنامه نمی تواند پخش زنده را به شما نشان دهد و باید در ساعاتی دیگر به این قسمت مراجعه کنید .

5- دیگر برنامه ها :

این بخش شما را به مارکت یا اپ استورهای اندرویدی معتبر هدایت خواهد کرد تا سایر محصولات این توسعه دهنده را ببینید .

نقاط قوت برنامه  :

1- رابط کاربری :

در این برنامه ، کاربران با مطالعه متن سروکار دارند و بدین ترتیب نیاز به یک رابط کاربری ساده ، روان و سریع احساس میشود . تولیدکنندگان "زیارت عاشورا" استانداردهای لازم در این زمینه رعایت کرده اند بطوریکه دسترسی به فهرست و استفاده از امکانات موجود به راحتی انجام میپذیرد . 

2- طراحی برنامه :

برنامه به خوبی طراحی شده و صفحات با حاشیه ای زیبا و اسلامی تزئین شده اند . از این نظر می توان این اپلیکیشن را موفق دانست . صفحه ی زیارت نیز همراه با معنی ارائه شده و خطوط زیبایی به صورت پیش فرض برای متن فارسی و عربی تعبیه شده اند . 

نقاط ضعف برنامه : 

به نظر میرسد اپلیکیشن فوق به امکانات دیگری احتیاج ندارد اما قابلیت انتخاب متن و به اشتراک گذاری آن و همچنین ابزار جستجو ، میتوانست در کارایی بیشتر برنامه موثر واقع شود. البته وظیفه اصلی "زیارت عاشورا" به نحو احسن انجام میشود و کمبودهای ذکر شده تاثیری در آن ندارد .

دانلود اپلیکیشن زیارت عاشورا

این اپلیکیشن را می توانید با حجم 8 مگابایت از مارکت معتبر اندرویدی دانلود کرده و همیشه همراه داشته باشید

زیارت عاشورا صوتی

زیارت عاشور ا دانلود برترین اپلیکیشن زیارت عاشورا صوتی

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی