نمناک سرگرمیگوناگون قیمت اجاره زیباترین جزیره های دنیا + تصاویر
جزیره ، اجاره جزیره
در ادامه تعدادی از این جزیره های زیبا را مشاهده می کنید که توسط صاحبانشان با قیمتی هنگفت به اجاره گذاشته شده اند.

 اجاره زیباترین جزیره های شخصی دنیا

شاید باورتان نشود اما در جهان جزایری وجود دارند که مالکانشان آنها را با قیمت های باورنکردنی خریده اند چنانچه برخی از این جزایر با دارا بودن امکاناتی فوق العاده و خاص در سواحل مختلف دنیا با هزینه های بالا برای اقامت افراد پولدار تعبیه شده اند.

داشتن یک جزیره خصوصی رویای خیلی هاست.رویایی که برخی از ثروتمندان جهان توانسته اند آن را واقعیت ببخشند و یکی برای خود بخرند.

برخی از افراد مشهور صاحب جزیره،ترجیح می دهند که در زمانهایی که به آن نیازی ندارند آنها را با قیمت های حساب خالی کنی، اجاره دهند.

در ادامه تعدادی از این جزیره های زیبا را مشاهده می کنید:

جزیره

 

جزیره "نِکِر" در مجموعه الجزایر ویریجین بریتانیا متعلق به سرمایه گذار مشهور بریتانیایی "ریچارد برانسون" است. او کل جزیره را شبی 42 هزار دلار اجاره می دهد و اما اجاره فقط یک ویلا در جزیره 27 هزار دلار قیمت دارد.

 

جزیره

 

جزیره "موشا کی" در باهاماس متعلق به "دیوید کاپرفیلد"-تردست مشهور- است که شبی 57 هزار دلار آن را اجاره می دهد.

 

جزیره

 

برای اینکه یکی از 18 مهمان جزیره "آریارا" در فیلیپین باشید باید شبی 52 هزار دلار بپردازید.

 

جزیره

 

16 ویلا درجزیره "فریگیت" واقع در سیشل-کشوری جزیره ای در اقیانوس هند- وجود دارد که حداکثر برای 3 شب اجاره داده می شود و قیمت آن حدودا شبی 12 هزار دلار است.

 

جزیره

 

جزیره "بدارا" در استرالیا جزیره ای متشکل از 45 هکتار جنگل های استوایی است و 16 مهمان می پذیرد که برای هرشب 35 هزار دلار می پردازند.

 

جزیره

 

جزیره "کایو اسپانتو" واقع در بلیز-کشوری در آمریکای مرکزی- فقط 8 ویلا دارد که آنهم برای حداکثر 4 شب ، شبی 16 هزار دلار قیمت دارد.

 

جزیره

 

جزیره "تاوانیپوپو" در مجموعه الجزایر سلیمان-واقع در اقیانوس آرام جنوبی- قرار دارد.قیمت دقیق اجاره هر شب آن مشخص نیست اما این جزیره میزبان مهمانانی چون "پرنس ویلیام" و همسرش –کیت میدلتون- بوده است.

قیمت اجاره زیباترین جزیره های دنیا + تصاویر

برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف