زیبایی دندان
داشتن یک لبخند زیبا در افزایش اعتماد به نفس شخص بی تاثیر نیست و نقش دندان ها در داشتن لبخندی جذاب بسیار ویژه می باشد.

در زمان برخورد با دیگران در روابط کاری و یا شخصی، یک لبخند زیبا که لازمه آن داشتن دندان های زیباست، تاثیری شگرف در موفقیت شما می گذارد. برعکس، دندانهای بد رنگ و نامرتب بصورت ناخودآگاه تصویری نامطلوب در ذهن مخاطب شما ایجاد میکند و این موضوع بدون اینکه شما متوجه شوید در موفقیت و پیشبرد اهداف کاری و شخصی شما تاثیر منفی زیادی میگذارد.

در اینجا برای شما راه حل این مشکل را روشن میکنیم:لمینت دندان و کامپوزیت دندان
 
لامینیت یا لمینت دندان یا ونیر دندان یک لایه بسیار نازک است که برای زیبایی دندان های جلو، روی سطح بیرونی دندان ها قرار می گیرد و جنس آن میتواند از سرامیک و یا کامپوزیت باشد. بر این اساس لمینت دندان به دو نوع تقسیم بندی میشود:
1-لمینت سرامیکی (ونیر سرامیکی)
2ـلمینت کامپوزیتی (ونیر کامپوزیت و یا کامپوزیت)
 
لمینت سرامیکی نیاز به قالب گیری و لابراتوار دارد و در دو جلسه انجام میشود. لمینت کامپوزیتی توسط دندانپزشک در یک جلسه روی دندانها با اشعه باند می شود. به طور عامیانه معمولاً لفظ "لمینت" به لمینت سرامیکی اطلاق می شود و لفظ "کامپوزیت" به لمینت کامپوزیتی گفته می شود. لمینت ها اعم از سرامیک و کامپوزیت هر کدام مزایا و مراعات خاص خود را دارند و اگر در جای صحیح و روش دقیق انجام شوند هیچ آسیبی برای دندانها به همراه نخواهند داشت.
اگر دندانها پس از انجام لمینت و یا کامپوزیت، حالتی مصنوعی و زننده پیدا کند بسیار نامطلوب است و لذا طبیعی بودن فرم و شکل دندانها پس از انجام لمینت دندان و یا کامپوزیت دندان موضوع بسیار حائز اهمیتی است که به ظرافت کار دندانپزشک زیبایی متبحر بستگی دارد.
 در لمینت و یا کامپوزیت، انتخاب رنگ و میزان سفید کردن دندان ها به انتخاب و سلیقه خود شخص انجام می شود چندین درجه سفیدی مختلف برای انتخاب وجود دارد.
 اگر دندان ها مرتب و منظم باشند ولی رنگ خوبی ندارند و زرد رنگ هستند، راه حل آن بلیچینگ دندان یا سفید کردن دندان است. با انجام بلیچینگ ، دندان ها 2 تا 4 درجه سفیدتر می شوند.
ولی در مواردی که نیاز به لمینت یا کامپوزیت دندان است، انتخاب اینکه با کدام نوع لمینت ها برای دندانهای شخص، نتیجه زیباتر و بهتری حاصل میشود بستگی به شکل و فرم اولیه دندانها و نیز تبحر و دقت یک دندانپزشک زیبایی خوب دارد . اگر در جستجوی دندانپزشک متخصص زیبایی باتجربه در تهران برای لمینت دندان یا کامپوزیت دندان هستید ، در وب سایت دکتر منوچهر هاشمی دندانپزشک زیبایی ، می توانید نمونه های بسیار زیادی از عکس قبل و بعد مراجعین را مشاهده نمایید و به طبیعی بودن و ظرافت کارهای ایشان توجه کنید.
وب سایت:doctor-hashemi.com
تلفن:
02122763715
02122763716
آدرس:تهران، خیابان دولت(کلاهدوز)، نبش بلوارکاوه، ساختمان پزشکان کاوه، ورودی دوم، طبقه دوم، واحد8
صفحه اینستاگرام: instagram.com/drhashemi
کانال تلگرام: telegram.me/doctorhashemi

لمینت دندان ، چرا و چگونه؟

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی