زیبایی دیوار خانه
بخشی از طرح و ایده های تزییناتی در دکوراسیون داخلی منزل تغییراتی است به منظور زیبایی دیوار خانه که در این بخش از دنیای مد نمناک ایده هایی در این زمینه خواهید دید.

تغییرات و زیبایی دیوارهای خانه

اگر شما به دنبال طراحی و تزیین دیوارهای خانه تان هستید ، توصیه می شود ادامه این مطلب را بخوانید تا طراح ها و راهنمایی های لازم در این امر آگاه شوید .

ایده های مدرن برای زیبایی دیوار خانه

شما در طراحی و تزیین دیوارهای خانه تان لازم نیست که از تمام حقوق ماهیانه خود و بودجه خود استفاده کنید و آسیب مالی زیادی به خود وارد نمایید .بنابراین شما باید در تهیه پارکت ، کاغذ دیواری ، کاشی ، شومینه و دیگر وسایلی که می خواهید به خانه تان اضافه کنید را مطابق بودجه خود تعیین کنید .
زیبایی دیوار خانه

استفاده از سنگ آنتیک و لوازم دیگر برای زیبایی دیوار خانه

تاثیر انتخاب رنگ مناسب برای زیبایی دیوار خانه

در حقیقت انتخاب رنگ می تواند یکی از موثرترین و اصلی ترین موارد در رنگ کردن خانه باشد و انتخاب رنگ مناسب می تواند جلوه ی زیبایی به خانه بدهد . در انتخاب رنگ توصیه می شود که در حین انتخاب رنگ ، رنگی را فراهم کنید که با دیگر وسایل خانه هماهنگ باشد و در نتیجه این امر ، شما آن فضای جذاب و ایده آلی که انتظارش را داشتید را فراهم کرده اید .
برای عملی کردن این کار تنها شما به مقداری رنگ و یک بعدازظهر آزاد نیاز دارید تا رنگ را روی دیوار اعمال نمایید تا طرح ایده آل خود را روی خانه پیاده کنید .
زیبایی دیوار خانه
زیبایی دیوار خانه

کاغذ دیواری برای زیبایی دیوار خانه

ترکیب رنگ ، پارکت،وسایل جانبی و غیره می تواند خانه تان را دگرگون کند و اگر شما در ترکیب آنها دقت کنید و خلاقیت بیشتری به خرج دهید ، توجه همگان را به خانه تان جلب خواهید کرد .
 

استنسیل برای زیبایی دیوار خانه

در سال های اخیر ، استنسیل ها از محبوبیت زیادی برخوردار بودند و تنها اشکالی که این ها داشتند این بود که زمان زیادی را باید صرف آنها می کردید و زیادی درگیر آن می شدید . اعمال طرح ها استنسیل در سطح خود یکی از کار آمد ترین روش ها محسوب می شد و به ویژه در طرح های دقیق که می توانستند بسیار جذاب و چشمگیر باشند . این طرح ها را نیز همچنین می توانید از طریق خرید اینترنتی سفارش دهید و در درب منزلتان تحویل بگیرید .
اگر بودجه زیادی برای این مورد ندارید ، می توانید با استفاده از قلم مو و یک طرح قبلی ، طرح دلخواه خود را روی دیوار پیاده کنید و البته لازم بذکر است که بگوییم برای گرفتن نتیجه بهتر باید دقت بیشتری بکنید تا طرح ایده آلتان بدست بیاید .
زیبایی دیوار خانه
 
استفاده از ساختاری که در عکس بالا می بینید می تواند یکی از ارزان ترین راه ها برای طراحی کلاسیک و مدرن دیوار باشد و می تواند هرکسی را به راحتی مجذوب خود بنماید و اجرای این طرح یکی از بهترین طرح ها خواهد بود .
 

چوب کاربردی ترین ابزار برای زیبایی دیوار خانه 

برای راحتی بیشتر می توانید چوب های بی نظیر و جذاب را روی دیوار نصب کنید که هم نصب آن و هم جدا سازی آن بسیار آسان تر خواهد بود تا آن ها را روی زمین متصل کنید البته این در صورتی می باشد که بطور مستقیم روی دیوار متصل نشوند .
زیبایی دیوار خانه

ایده های کاربردی برای زیبایی دیوار خانه 

 یکی دیگر از راه های زیبا سازی دیوارهای خانه تان این است که می توانید از آثار هنری و تابلوهای پر نقش و نگار و جذاب استفاده کنید که می توانند جو خانه را به کل تغییر دهند . در خرید این تابلوها لزومی نیست که حتما باید گران قیمت باشند و می توانید از ارزان ترین تابلو ها هم استفاده کنید و مهم این است که نقش و نگار زیبا و پر مفهومی داشته باشند و یا می توانید آثاری که خودتان به وجود آورده اید را در روی دیوار نصب کنید .
زیبایی دیوار خانه
 
هنر دیجیتالی یا کاغذ دیواری ها امروزه از محبوبیت بالایی برخوردارند و با نصب کردن آن احساس مدرن بودن به خانه تان دست خواهد داد و می توانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری طرح مورد علاقه خود را خریداری نمایید و هزینه ایی اندک هم در نصب آن باید بپردازید . کاغذ دیواری های اغلب طرح های زیبا و به عبارتی LIVE دارند که شما را به دنیایی دیگر خواهند برد (مانند تصویر جنگل که مشاهده می کنید)
زیبایی دیوار خانه
 

طرح های مدرن وشیک برای زیبایی دیوار خانه

ایده های شیک و جدید برای زیبایی دیوار خانه + عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : دنیای مد نمناک/ ف.ن
وبگردی