زیبا بروفه

ماجرای پخش گل و شیرینی زیبا بروفه در محل حادثه پلاسکو

تاریخ انتشار : 4 بهمن 1395کد مطلب : 43140زمان مطالعه : 2 دقیقه
زیبا بروفه بازیگر کشورمان در محل حادثه پلاسکو حاضر شد و طی اقدامی زیبا تعداد زیادی غذا و گل بین مردم و آتش نشانان توذیع کرد.

زیبا بروفه در محل حادثه پلاسکو

زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون با حضور در محل حادثه پلاسکو از تلاش های نیروهای امدادی و آتش نشانان قدردانی و با توزیع شیرینی از آنان پذیرایی کرد.

زیبا بروفه، بازیگر مشهور تلویزیون روز گذشته در محل حادثه ساختمان پلاسکو حاضر شد و تعداد 2500 غذا در میان آتشنشانان و سایر افراد حاضر در صحنه توزیع کرد. این بازیگر سرشناس نیز برای آتش نشانان گل آورد و در میان آن ها به منظور ابراز همدردی گل پخش کرد. در یکی از صحنه ها زمانی که این بازیگر در حال دادن گل به یکی از آتشنشانان بود، آتشنشانی که در حال کار بر روی آوارها بود در پاسخ به این حرکت بروفه گفت:آتش نشانی شغل نیست، عشق است.

زیبا بروفه

حضور زیبا بروفه در محل حادثه پلاسکو

وی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

"دیشب داشتم شبکه خبرو نگاه می کردم، یه جور غریبی دلم گرفته بود، به جسارت اون آدم هایی که از خودشون گذشتند حسودیم میشد، که مگه میشه آدم به خاطر جون آدم ها از جونش بگذره ولی دیدم که میشه. با تمام وجود و با صدای بلند گفتم:خدایا کاش میشد منم می تونستم به اندازه یه هموطن یه انسان کمکی بکنم. ظاهرا صدای بلند و از ته دل جوابش رسید، دوستانی از صبح زود با من تماس گرفتن که با کمکهای مردمی قراره از قم تعدادی غذا، سوهان و گل برای عزیزانی که تو این چند شب بی وقفه کار کردن ببریم. خواستم اجابت شد. بی معطلی رفتم اصلا فکرشم نمی کردم که یک خسته نباشید یه دست مریضاد می تونه اینقدر موثر باشه. از همون اول می دونستم که حتما جماعتی این کار رو ریا و تظاهر فرض میکنن ولی مگه مهمه کی چی میگه. مهم اینه که خودت بدونی و ..."

زیبا بروفه

پست زیبا بروفه درباره آتش نشانان زیبا پلاسکو

زیبا بروفه

زیبا بروفه در محل حادثه پلاسکو

 

ماجرای پخش گل و شیرینی زیبا بروفه در محل حادثه پلاسکو

4.456
این مطلب مفید بود ؟497
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
وبگردی