زیبا بروفه و همسرش
زیبا بروفه بازیگر سریال مجید دلبندم همسر پیام صابری کارگردان ، بازیگر و تهیه کننده کشورمان است که در ادامه عکس هایی از این زوج مشهور سینمایی را مشاهده میکنید.

همه چیز درباره زیبا بروفه و همسرش پیام صابری

زیبا بروفه بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان با بازی در نقش معصومه در مجموعه پرطرفدار مجید دلبندم در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و محبوبیت و شهرتش از همان جا شکل گرفت.

زیبا بروفه زمانی که 19 سال داشت زندگی مشترکش با پیام صابری کارگردان ، چهره پرداز و بازیگر کشورمان را آغاز کرد . در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاه و عکس هایی از زیبا بروفه و همسرش پیام صابری آشنا میکنیم.

بیوگرافی کوتاه از زیبا بروفه و همسرش پیام صابری

زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1354 متولد شد و تحصیلاتش را در زمینه حقوق قضایی ادامه داد . زیبا بروفه با ایفای نقش در فیلم شب روباه به کارگردانی آقای همایون اسعدیان، وارد حرفه بازیگری شد اما با بازی در سریال مجید دلبندم به شهرت رسید.

زیبا بروفه

عکس جدید زیبا بروفه بازیگر کشورمان

بازی در سریال هایی چون ریحانه ، همسفر ، طلسم شدگان ، پول کثیف ، جابربن حیان ، موج و صخره ، رخنه و هاتف از او چهره محبوب تری میان مخاطبان تلویزیون ساخت .

زیبا بروفه

زیبا بروفه بازیگر مجموعه مجید دلبندم

زیبا بروفه یکی از چهره هایی بود که در سنین جوانی زندگی مشترکش را آغاز کرد و با پیام صابری یکی از چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون ازدواج کرد. پیام صابری همسر زیبا بروفه کارگردان ، چهره پرداز و بازیگر سینما و تلویزیون است.

زیبا بروفه

عکسی از زیبا بروفه بازیگر تلویزیون

یکی از حواشی که زیبا بروفه سالها پیش با آن مواجه شد ، لو رفتن فیلمی از مراسم عروسی اش بود که به ممنوع الکاری چند ساله او منجر شد و زیبا بروفه در یکی از مصاحبه هایش در خصوص فردی که این اقدام را انجام داد گفت :تنها کسی که هرگز در زندگی نتوانستم او را ببخشم ، شخصی بود که فیلم عروسی ما را منتشر کرد.

عکس های زیبا بروفه در کنار همسرش

زیبا بروفه

زیبا بروفه در کنار همسرش پیام صابری

زیبا بروفه و همسرش

عکس دو نفره زیبا بروفه و همسرش

زیبا بروفه و همسرش

عکسی از زیبا بروفه و همسرش

زیبا بروفه و همسرش

زیبا بروفه در کنار همسرش پیام صابری

زیبا بروفه و همسرش

عکس دو نفره زیبا بروفه و پیام صابری

زیبا بروفه و همسرش

زیبا بروفه و همسرش پیام صابری

تولد اهورا پسر زیبا بروفه و پیام صابری

زیبا بروفه و همسرش پیام صابری بعد از سالها تصمیم به بچه دار شدن گرفتند و اهوارا پسر این زوج هنرمند 21 اردیبهشت ماه سال 97 متولد شد.

زیبا بروفه

زیبا بروفه در لحظه تولد فرزندش

خبر بارداری زیبا بروفه با بازی در سریال هاتف گره خورد. زمانی که بازیگر نقش زیبا بروفه در سریال هاتف تغییر کرد و دلیل این امر بارداری زیبا بروفه اعلام شد خبر مادر شدن این هنرمند کشورمان علنی شد.

درگذشت پیام صابری همسر زیبا بروفه

عصر روز یکشنبه 18 آذرماه 1397 بود که خبر ناگواری در رسانه ها و فضای مجازی پیچید و حکایت از یک اتفاق تلخ داشت.

پیام صابری

پیام صابری همسر زیبا بروفه

پیام صابری همسر زیبا بروفه بازیگر کشورمان بر اثر ایست قلبی درگذشت و زیبا بروفه و فرزند 7 ماهه اش در این غم بزرگ سوگوار شدند.

پیام صابری

پیام صابری همسر زیبا بروفه سر صحنه سریال کوله پشتی

پیام صابری در جدیدترین تجربه حرفه ای مشغول ساخت سریالی به نام کوله پشتی بود که اجل فرصت اتمام این کار تلویزیونی را از او گرفت.

زیبا بروفه در کنار همسرش پیام صابری + عکس

3.3275
این مطلب مفید بود ؟18392
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب :
وبگردی