ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر
اگر شما بنابر دلایلی قادر به عضویت در اینستاگرام با موبایل نیستید، می توانید در این مطلب با آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر آشنا شوید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر

ساخت اکانت اینستاگرام شاید یکی از مهم ترین سوالاتی باشد که کاربران مبتدی ممکن است با آن روبرو شده باشند و به دلیل عدم آشنایی با این شبکه مجازی نتوانند به سادگی مراحل اولیه را پشت سر بگذارند. اینستاگرام یکی از برنامه های پر بازدید و محبوب شبکه های اجتماعی است که این روزها چندین میلیون یوزر و کاربر در این شبکه مجازی در حال فعالیت هستند و در طول روز تصاویر و پست های مختلفی را با ابزارهای ویرایشگر این برنامه، آپلود می کنند.

این برنامه راه بسیار زیادی را سپری کرده است و هم اکنون تبدیل به اینستاگرامی شده است که هر یک از ما می توانیم از آن بصورت رایگان استفاده کنیم و بدون پرداخت هزینه های سنگین سرور و... تنها با روشن کردن دیتا گوشی با دوستان خود در ارتباط باشیم. از این رو اگر شما قصد ساخت اکانت اینستاگرام در کامپیوتر را دارید، در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر آشنا خواهید شد. همراه ما باشید.

ساخت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن

1- در قدم اول از این لینــــــک، شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس بر روی گزینه آبی رنگ Next کلیک کنید.

ساخت اکانت اینستاگرام

2- کمی صبر کنید تا به شماره تلفن وارد کرده، رمز یکبار مصرف ارسال شود. بعد از دریافت رمز یکبار مصرف، در کادر خالی وارد کنید و بر روی Next کلیک کنید.

ساخت اکانت اینستاگرام

3- در کادر خالی بالا، نام کامل خود را و همچنین در قسمت پائین پسوردی که مدنظرتان است را وارد کرده و بر روی Next کلیک کنید.

اکانت اینستاگرام

4- شما با موفقیت وارد اینستاگرام شدید. بر روی Next کلیک کنید.

حساب اینستاگرام

5- بر روی Skip کلیک کنید.

حساب اینستاگرام

6- بر روی Skip کلیک کنید.

اکانت اینستاگرام

7- در صورت دلخواه می توانید عکسی را با عنوان عکس پروفایل خود آپلود کنید. در غیر اینصورت بر روی Skip کلیک کنید.

آپلود عکس اینستاگرام

8-تبریک! شما با موفقیت وارد اینستاگرام شدید و همان گونه که در پائین تصویر مشاهده می کنید، می توانید اقدام به گذاشتن پست و سایر کارهایی که در نسخه موبایل وجود دارد را انجام دهید.

ساخت اکانت اینستاگرام


 ساخت اکانت اینستاگرام با ایمیل

 برای ساخت اکانت اینستاگرام با ایمیلی می بایست وارد این لینـــــک شوید و سپس گزینه Email را از بالا سمت راست همانند تصویر زیر انتخاب کنید و طبق مراحل بالا بصورت مرحله به مرحله پیش بروید تا اکانت اینستاگرام را بسازید.

ساخت اکانت اینستاگرام

توجه 1 : برای امنیت هر چه بیشتر حساب کاربری خود، می توانید در قسمت پروفایل اقدام به ثبت شماره تلفن و ایمیل خود کنید.

توجه 2 : اگر شما حساب کاربری اینستاگرام دارید، می توانید با کلیک بر روی این لینـــک بصورت مستقیم وارد حساب کاربری  خود با کامپیوتر شوید.

آموزش تصویری و ساده ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر

2.919
این مطلب مفید بود ؟118
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی