نمناک دنیای مدگوناگون ساخت عروسک بامزه با منگوله کاموایی + آموزش
ساخت عروسک ، عروسک کاموایی
در این مطلب آموزش ساخت عروسک جاکلیدی کاموایی را به شما ارائه میدهیم که بسیار زیبا و راحت است.

آموزش ساخت عروسک کاموایی

شما میتوانید با منگوله های کاموایی به راحتی عروسک و جاکلیدی درست کنید, ساخت این عروسک آنقدر راحت است که سه سوته میتوانید یکی از این عروسک ها برای خودتان درست کنید.

این بار برای شما آموزش ساخت عروسک با استفاده از منگوله های رنگی را تهیه نموده ایم. ساخت این عروسک برای جا کلیدی و یا تزیین کیف مدرسه کودکان که این روزها با آن مواجه هستیم، بسیار ساده و آسان می باشد. همچنین شما با استفاده از ابتکار و خلاقیت خود می توانید از این عروسک زیبا برای تزیین و یا سایر کار ها استفاده نمایید.با ما در ساخت این عروسک زیبا همراه باشید.

ساخت عروسک

ساخت عروسک با منگوله کاموایی

وسایل مورد نیاز :
نخ کاموا
دستگاه منگوله ساز
قیچی
چشم
مقدار کمی فوم برای تهیه قلب ها
سیم کاموایی

شروع کار :
برای شروع در مرحله اول با استفاده از دستگاه منگوله ساز و یا هر روش دیگر یک منگوله رنگی با توجه به سلیفه و یا اندازه مورد نظر خودتان تهیه نمایید.

ساخت عروسک

آموزش ساخت عروسک کاموایی

حالا زمان اتصال قطعات دیگر به منگوله شما فرا رسیده است تا شکل عروسک هیولا در آن ایجاد شود.ما در اینجا عروسک خود را به شکل یک هیولای مهربان تزیین نموده ایم برای این کار شما بر روی فوم سفید تصویر دو قلب را برش دهید و با استفاده از ساقه کاموایی قلب های خود را به عروسک و یا همان منگوله خود متصل نمایید.برای اینکار از چسب حرارتی می توان کمک گرفت.
حالا در مرحله آخر با استفاده از چسب حرارتی چشمان عروسک خود را متصل نمایید.
امیدوریم از این آموزش ساده خوشتان آمده باشد.

ساخت عروسک بامزه با منگوله کاموایی + آموزش

برگرفته از رونیتا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف