وسایل منزل
برخی از وسایل منزل و یا وسایل تزیینی را به راحتی میتوانید خودتان بسازید, کافی است فقط کمی سلیقه و خلاقیت به خرج بدهید.

وسایل منزل که میتوانید خودتان بسازید

اگر دوست دارید برخی وسایل دست ساز خودتان را در منزل داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید تا با ایده های ساخت وسایل خانه آشنا شوید.

بیشتر مردم وقتی می خواهند چیزی را به جای اینکه از فروشگاه بخرند، خودشان بسازند چند هدف مشخص در ذهنشان دارند:آن ها می خواهند در پول خود صرفه جویی کنند، خلاق باشند و از تکمیل یک پروژه احساس رضایت کنند. مواردی که در این مطلب می بینید همه اهداف بالا را برآورده می کنند، اما گزینه های ارزشمندی هم هستند، چون فقط متعلق به خود شما خواهند بود.


ورودی خود را سروسامان دهید

شما می توانید به راحتی یک چوب لباسی بخرید. اما وقتی خودتان می سازید می توانید یک چوب لباسی بسازید که نه فقط لباس بلکه هرچیزی که وقتی به درون خانه پا می گذارید را در آن قرار دهید. این چوب لباسی با یک شکاف پنهان در بالا، مینیمالیستی و چندمنظوره است.
 
وسایل منزل

ساخت چوب لباسی

  
به سبک خودتان فضا را روشن کنید

وقتی به دنبال یک چراغ خواب خاص تر می گردید، سخت تر می توانید در فروشگاه ها همانی را پیدا کنید که مورد نظرتان است. پیشنهاد ما این است که مثل این چراغ خواب چوبی صنعتی که با انواع سبک ها سازگاری دارد چراغ خودتان را بسازید.
 
وسایل منزل

ساخت چراغ خواب

  
یک لوستر شمع سفارشی بسازید

وقتی پروژه ساخت چراغ خواب خاص خود را برای میز کنار تخت تمام کردید، دوست خواهید داشت چیزی به همان اندازه شگفت انگیز برای قسمت های معمولی خانه خلق کنید. پس می توانید یک لوستر شمع بسازید که فضا را کاملا تغییر خواهد داد.
 
وسایل منزل

ساخت لوستر شمع

 
زیبایی اتاق خوابتان را ساده سازی کنید

وقتی صحبت از جای خواب و استراحت می شود، سادگی معمولا بهترین گزینه است. از طرح چپ و راستی با برش های چوب برای قسمت بالای تخت استفاده کنید تا فضا را آرام نگه دارید. این یکی از پروژه هایی است که با آن می توانید پول زیادی صرفه جویی کنید و یک چیز باارزش به اتاق خوابتان اضافه کنید.
 
وسایل منزل

ساخت وسایل تزیینی اتاق خواب

 

فضای بازی بچه را آماده کنید

برای بچه ها هیچ چیز به خوبی یک قلعه فوق العاده نیست. این می تواند گوشه معمولی خانه را به یک محل ماجراجویی تبدیل کند. می توانید برای این کار خودتان یک سایبان پارچه ای برایش درست کنید.
 
وسایل منزل

ساخت فضای بازی بچه ها


فرش های قدیمی را به نقاط شیک اتاق تبدیل کنید

بهترین نوع پروژه ها آن هایی هستند که وسایل قدیمی را که دیگر قابل استفاده نیستند به وسایل جدیدی تبدیل می کنند که سبک خانه شما را تعریف می کند. با این پروژه که زمان زیادی هم نمی گیرد می توانید یک فرش قدیمی را به نیمکتی تبدیل کنید که شاید اگر بخواهید از فروشگاه مبلمان بخرید باید جیبتان را خالی کنید.
 
وسایل منزل

روش ساخت نیمکت

  
یک تخته یادداشت بسازید

بااستفاده از پارچه با طرح دلخواهتان، می توانید تخته یادداشتی بسازید که هم شما را منظم نگه می دارد و هم سلیقه تان را به رخ می کشد.
 
وسایل منزل

ساخت تخته یادداشت

این وسایل منزل را میتوانید خودتان بسازید

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
برگرفته از برترین ها -/ح
وبگردی