سارا صوفیانی و همسرش

دهمین سالگرد ازدواج سارا صوفیانی و همسرش + عکس

تاریخ انتشار : 4 خرداد 1398کد مطلب : 46333زمان مطالعه : 2 دقیقه
سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی با وجود 28 سال اختلاف سنی زندگی عاشقانه ای در کنار هم دارند و امسال دهمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند.

عاشقانه سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی

سارا صوفیانی بازیگری که اغلب مخاطبان تلویزیون او را با نقش سارا در سریال روزهای بیقراری می شناسند همسر امیرحسین شریفی بازیگر و تهیه کننده سینما است.

خانم بازیگر و همسرش با وجود اختلاف سنی 28 ساله ، ده سال پیش زندگی عاشقانه ای را آغاز کردند و در دهمین سالگرد ازدواجشان از خوشبختی و زندگی خوبی که در کنار یکدیگر دارند صحبت کردند.

سالگرد ازدواج سارا صوفیانی و همسرش و واکنش به حواشی اختلاف سنی شان

سارا صوفیانی و همسرش در دهمین سالگرد ازدواجشان با انتشار ویدئویی از خوشبختی و زندگی عاشقانه شان گفتند و به صورت غیرمستقیم پاسخی به انتقادها از اختلاف سنی 28 ساله شان دادند.

سارا صوفیانی و همسرش

عکسی از سارا صوفیانی و همسرش در دهمین سالگرد ازدواجشان

در این ویدئو که در صفحه سارا صوفیانی منتشر شده آمده است :سلام به همه عزیزان ، امروز دهمین سالگرد ازدواج ما است و ما همچنان در سفر هستیم در شهر زیبای فرانکفورت. میخواستم بهتون بگم که این 10 سال برای من به اندازه 10 روز گذشت ، برای همه شما از صمیم قلب یک زندگی با عشق آرزو میکنم.

امیرحسین شریفی هم در ادامه صحبت های همسرش گفت :من هم سلام عرض میکنم خدمت شما و به سارا سالگرد ازدواجمون رو تبریک میگم این 10 سال اگر برای ایشون 10 روز گذشت برای من به اندازه 5 روز گذشته و من برای شما آرزو میکنم که کنار هم خوب و شاد باشید و ما کاری به حرف کسی نداریم و ما زندگیمون رو میکنیم و دوست داریم همه خوب و شاد باشند و در زندگی کسی هم دخالت نمیکنیم.

سارا صوفیانی و همسرش

سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی

ماجرای ازدواج سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی به دلیل اختلاف سنی 28 سالهاست که با حواشی زیادی همراه بوده اما این زوج همچنان به زندگی عاشقانه خود ادامه میدهند و از بودن در کنار هم احساس آرامش و شادی دارند.

سارا صوفیانی و همسرش

عکس سارا صوفیانی و همسرش در کنار برج ایفل

این زوج در سال 1389 زندگی مشترک خود را آغاز کردند و امسال دهمین سالگرد ازدواجشان را با خوشی در کنار هم جشن گرفتند.

سارا صوفیانی 26 فروردین 1364 متولد شد و اولین بار در سال 77 با بازی در یک نمایش به دنیای هنر راه یافت و سال 88 با دفتر فیلمسازی به مدیریت همسرش امیرحسین شریفی آشنا شد و با بازی در سریا خانه بی پرنده به دنیای تلویزیون راه یافت و یکسال بعد زندگی مشترکش را آغاز کرد.

سارا صوفیانی و همسرش

سارا صوفیانی در کنار همسرش امیرحسین شریفی

امیرحسین شریفی بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون 5 اردیبهشت 1336 در اصفهان متولد شد و تابحال به عنوان تهیه کننده در آثار سینمایی و تلویزیونی زیادی حضور داشته است و در چندین فیلم هم به عنوان بازیگر جلوی دوربین رفت.

 سارا صوفیانی

کامران تفتی و سارا صوفیانی در سریال روزهای بیقراری

سریال روزهای بیقراری که سال 95 از شبکه سه سیما پخش شد یکی از فیلم های مشترک خانم بازیگر و آقای تهیه کننده است.

زندگی سارا صوفیانی و همسرش با 28 سال اختلاف سن+بیوگرافی

3.2317
این مطلب مفید بود ؟201116
وبگردی