ساعت هوشمند

اولین ساعت هوشمند ایسوس + تصاویر

تاریخ انتشار : 24 مرداد 1393کد مطلب : 8026زمان مطالعه : 2 دقیقه
اولین ساعت هوشمندمچی ایسوس تا ماه آینده سال 2014 معرفی می شود تا در عرصه رقابت با شرکت های بزرگ مانند LG و... مقابله کند.در سایت نمناک بررسی بیشتری خواهیم کرد.

رونمایی از اولین ساعت هوشمند ایسوس

کمپانی ایسوس اولین ساعت هوشمند که با سیتم عامل اندروید ویئر کارمیکند را در ماه آینده معرفی خواهد کرد.  به گزارش منابع آگاه خبری , ایسوس احتمال دارد درمراسم IFA برلین ,در بازار ساعت های هوشمند از محصول خود رونمایی کند. 

ساعت مچی

اولین ساعت اندرویدی ایسوس

ایسوس در کنار شرکت های سامسونگ، ال جی، موتورولا و اچ تی سی، جزو اولین شرکای گوگل در پروژه اندروید ویئر است. این شرکت معتقد است ساعت های هوشمندش از دیگر محصولات مشابه ظاهری بهتر و همچنین قیمت مناسب تری خواهد داشت. برخی شایعات حاکی از آن است که ساعت هوشمند ایسوس قیمتی در حدود 99 تا 149 دلار خواهد داشت. در حالی که قیمت ساعت های هوشمند شرکت های ال جی و سامسونگ با 199 دلار آغاز می شوند.

 
مدیرعامل ایسوس
 
معرفی ساعت هوشمند توسط مدیر ایسوس
 
Jonney Shih، مدیرعامل ایسوس، از همین حالا شروع به تعریف و تمجید این ساعت کرده و اعلام کرده که این ساعت تلفیقی از مزایای بزرگی همچون سرعت در اجرا، امکانات منحصربه فرد و طراحی خوب خواهد بود.به اعتقاد وی طراحی منحصر به فرد این محصول خریداران را جذب خواهد کرد.
 
با وجود اینکه مدیر عامل ایسوس با اعتماد به نفس در رابطه با ساعت هوشمند این شرکت صحبت می کند، باور دارد که گجت های پوشیدنی هنوز میان مردم محبوب نشده اند. او در این رابطه گفت:
 
ما در حال یک رویا پردازی بزرگ برای آینده گجت های پوشیدنی هستیم، اما باید بدانیم این آرزوها در این سال و حتی اواسط سال آینده هم دست یافتنی نیستند. چرا که بازارهنوز به اینگونه محصولات را نیاز ندارد.
 در کنار ایسوس، موتورولا خود را آماده عرضه یMoto 360 می کند و اگر شایعات حقیقت داشته باشد به زودی اولین ساعت هوشمند شرکت اچ تی سی را خواهیم دید.

اولین ساعت هوشمند ایسوس + تصاویر

3.39
این مطلب مفید بود ؟63
منبع : نمناک - /ف
برچسب : ساعت هوشمند
وبگردی