نمناک اخبارجامعه ورود سامانه بارشی جدید به کشور + وضعیت هوای تهران
سامانه بارشی جدید ، هواشناسی
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
تاریخ انتشار : 26 فروردین 1398

سامانه بارشی جدید کی وارد کشور می شود

ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی گفت:فردا (27 فروردین ماه) سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب وارد کشور می شود.

«فریبا گودرزی» افزود:این سامانه ابتدا مناطق شمال غرب و سپس روز چهارشنبه نیمه غربی را تحت تاثیر قرار می دهد که در این مناطق شاهد وزش بادهای شدید خواهیم بود. 

وی اظهار داشت:امروز در مناطق شمال شرق، شرق، جنوب شرق، برخی مناطق کرمان و شرق هرمزگان بارش ها ادامه دارد که گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید همراه خواهد بود. 

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد:امروز بیشترین بارش ها در خراسان رضوی و شمال خراسان جنوبی رخ می دهد و از اوایل وقت فردا این سامانه از شمال شرق از کشور خارج می شود. 

گودرزی بیان داشت:انتظار داریم فردا در برخی از ساعات مناطقی از شمال شرق کشور بارش های پراکنده رخ دهد اما سایر مناطق کشور آسمانی صاف خواهند داشت. 

به گفته وی در سه روز آینده سواحل خزر روند افزایشی دمای 4 تا 6 درجه خواهد داشت و برای نیمه شرقی کشور از چهارشنبه بعدازظهر افزایش دمای 8 تا 10 درجه پیش بینی شده است. 

گودرزی با بیان اینکه بعدازظهر فردا نیمه شرقی خلیج فارس تنگه هرمز و دریای عمان مواج و طوفانی است، اظهار داشت:همچنین چهارشنبه غرب خلیج فارس به ویژه سواحل خوزستان مواج پیش بینی شده است.

  آسمان تهران صاف 

کارشناس سازمان هواشناسی افزود:آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری و در برخی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود و بیشینه دمای امروز پایتخت به 24 درجه بالای صفر می رسد و کمینه دما نیز 10 درجه بالای صفر بود. 

گودرزی یادآورشد:شهرکرد با دمای منفی 2 درجه، زنجان 3 درجه بالای صفر ، همدان 3 درجه بالای صفر و کرج 4 درجه بالای صفر سردترین و اهواز با دمای 34 درجه بالای صفر، بوشهر و قم با دمای 25 درجه بالای صفر به ترتیب گرم ترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.

انتهای پیام/م

جزئیات زمان و نواحی تحت پوشش سامانه بارشی جدید در کشور

این مطلب مفید بود ؟ 0 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف