سانتافه 2017
شاسی بلند کره ای هیوندای “سانتافه 2017” با چهره ای آرایش شده و جدید با تغییراتی چشم گیر در نمایشگاه بین المللی اتومبیل شیکاگو رونمایی شد.

 رونمایی از خودروی جدید متفاوت هیوندا سانتافه 2017

در میان خودروهای فوق اسپرت و مجهز دیده شدن شاسی بلند کره ای هیوندای سانتافه با چهره ای آرایش شده و جدید در نمایشگاه بین المللی اتومبیل شیکاگو یکی از جذابیت های این نمایشگاه بود. خودرویی که نسبت به مدل قبلی خود، هم به امکاناتی بیشتر و هم به چهره ای جدیدتر مجهز شده است.

اگر اشتباه نکرده باشیم، اواخر بهار سال جاری (شمسی) بود که شرکت خودروسازی کره ای هیوندای از فیس لیفت نسل جدید هیوندای سانتافه پرده برداری کرد و توانست با این کار مخاطبان زیادی را به سمت این محصول جذب کند و آمار فروش خوبی را نصیب خود کند و حالا در نمایشگاه بین المللی شیکاگو، نسخه ای دیگر از هیوندای سانتافه با چهره ای جدید معرفی شده که خود را برای حضوری موفق تر در بازار آماده می کند.

از لحاظ تغییراتی اگر دو خودروی پیشین و فعلی هیوندای سانتافه را کنار یکدیگر بگذارید، متوجه تغییرات میان این دو خودرو خواهید شد، به صورتی که حالا بر روی مدل جدید، در همان فرم سابق چراغ ها از الگوهای جدید طراحی استفاده شده و همچنین جلوپنجره ای جدید با همان فرم شش ضلعی سابق که حالا 2 ستون دیگر به ستون های آن اضافه شده و حالا با 5 ستون افقی باریک تر در جلوی خودرو خودنمایی می کند، مه شکن های جدید کوچک تر با قاب اطراف دوباره طراحی شده و در آخر هم از ورودی های هوای جدید با قابی کرومی رنگ در قسمت زیرین سپر استفاده شده است. در زیر شاسی و بدنه هم به صورت استاندارد از رینگ های 17 و 18 و 19 اینچی استفاده خواهد شد.
مزایای جدید داخل کابین هم شامل صفحه نمایشگری 7 اینچی لمسی در نسخه 7 صندلی هیوندای سانتافه، صفحه نمایشگری 5 اینچی لمسی LCD در مدل استاندارد، نگهدارنده فنجان، سیستم سرگرمی جدید، کروز کنترل هوشمند، سیستم هشدار خروج از خطوط جاده، سیستم ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده، دوربین دید عقب و... می شود.

در زیر کاپوت این خودرو هم گویا از همان پیشرانه های سابق 2/4 لیتری 185 اسب بخاری، 2 لیتری 245 اسب بخاری و 3/3 لیتری 290 اسب بخاری استفاده شده که جدیدا به سیستم های عملکردی چند حالته نظیر حالت اسپرت، محیط زیست، درایو و حالت عادی مجهز شده است.

در آخر هم شرکت خودروسازی هیوندای اعلام کرده که قیمت خودرو شاسی بلند با  25 هزار و 320 دلاری در بازار ارائه خواهد کرد.

سانتافه 2017
 
سانتافه 2017
 
سانتافه 2017
 
سانتافه 2017

 

چهره جدید و متفاوت هیوندا سانتافه 2017 + تصاویر

4.2137
این مطلب مفید بود ؟11621
برگرفته از ارانیکو - / ل
وبگردی