ستاره بارسلونا

ستاره سابق بارسلونا در آستانه پیوستن به تیم تراکتورسازی

تاریخ انتشار : 13 مرداد 1397کد مطلب : 70502زمان مطالعه : 1 دقیقه
پیشنهاد رویایی باشگاه تراکتورسازی برای جذب ساموئل اتوئو مهاجم سابق بارسلونا دقایقی پیش فاش شد.

پیشنهاد باشگاه تراکتورسازی به ساموئل اتوئو

باشگاه تراکتورسازی دست از خرید های بزرگ و جنجالی خود در فصل نقل و انتقالات تابستانی دست برنداشته و و به دنبال تقویت هرچه بیشتر تیم خود و رویایی تر کردن ترکیبش، دست به رونمایی از یک سورپرایز بزرگ زده است تا مهاجم سابق رئال مادرید و بارسلونا در یک قدمی پیوستن به این باشگاه باشد.

با عدم توافق و لغو مذاکرات رامین رضائیان برای حضور در تراکتورسازی، محمدرضا زنوزی و هیئت مدیره این باشگاه که قصد دارند اوج قدرت را به این تیم پرهوادار هدیه بدهند، هزینه ای مضاف را بر رقم پیشنهادی خود برای جذب ستاره ملی پوش اوستنده در نظر گرفته اند تا یکی از پرآوازه ترین و بزرگ ترین مهاجمان سابق دنیای فوتبال را به ایران و البته تبریز منتقل نمایند.
 
ستاره بارسلونا

مهاجم سابق بارسلونا به تیم تراکتورسازی می رود؟

ساموئل اتوئو بازیکن سابق تیم ملی کامرون و باشگاه رئال مادرید و البته بارسلونا که دوران طلایی را در لالیگا اسپانیا در کارنامه خود دارد، رسما از سوی باشگاه تراکتورسازی مورد هدف قرار گرفته است تا بخش روابط بین المللی تی تی ها، وارد پروسه مذاکرات با باشگاه کنیااسپور ترکیه که تیم فعلی وی محسوب می شود، شده باشد!
تبریزی ها قصد دارند تا با حضور اتوئو در کنار هری فورستر و آنتونی استوکس قدرتی ماورایی را در فاز هجومی تیم خود حاصل کنند و برای رویای بزرگی که در این سال ها برای آن جنگیده اند، آخرین گام بزرگ را بردارند!

ستاره سابق بارسلونا در آستانه پیوستن به تیم تراکتورسازی

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
برگرفته از ورزش 11/ح.ب
وبگردی