ستاره دورتموند

شب رکوردهای زیاد برای ستاره جوان دورتموند

تاریخ انتشار : 30 بهمن 1398کد مطلب : 74173زمان مطالعه : 2 دقیقه
ستاره جدید بوروسیا دورتموند با درخشش در دیدار برابر پاری سن ژرمن چند رکورد را به نام خود به ثبت رساند.

رکوردزنی در بازی دورتمند و پاری سن ژرمن

ایسنا:به نقل از اسپورت، ارلینگ هالند، ستاره دیدار بوروسیا دورتموند برابر پاری سن ژرمن بود. 

این فوق ستاره نروژی که به تازگی و در زمستان راهی دورتموند شده است توانست هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا در نهایت زنبورها با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسند و به دور بعد راه پیدا کنند. 

شبکه اوبتا اعلام کرد که ارلینگ هالند نخستین بازیکن در تاریخ بوروسیا دورتموند به شمار می آید که توانسته در نخستین بازی خود در بوندسلیگا، لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی آلمان گلزنی کند. 

این بازیکن 19 ساله که در زمستان راهی دورتموند شد توانسته که در 7 بازی 11 گل به ثمر رساند که این هم یک رکورد است و قبل از او هیچ بازیکنی در تاریخ دورتموند نتوانسته چنین آمار خیره کننده ای داشته باشد. 

شبکه اوبتا اعلام کرد که در 5 لیگ معتبر اروپایی هم هیچ بازیکنی نتوانسته در این تعداد بازی و این دقایق چنین رکوردی را به ثبت برساند. 

و اما شبکه اسکواکا هم اعلام کرد که هالند به همراه کیلیان ام باپه تنها بازیکنان زیر 20 سال تاریخ لیگ قهرمانان اروپا به شمار می آید که توانسته اند در یک فصل با پیراهن دو تیم گلزنی کنند. 

هالند تعداد گل های خود در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا را به عدد 10 رساند تا کم سن و سال ترین بازیکن تاریخ این رقابت ها باشد که توانسته به این تعداد گل برسد. 

هالند به همراه لواندوفسکی با زدن 10 گل در صدر جدول بهترین گلزنان فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا جای دارند.

انتهای پیام/م

شب رکوردهای زیاد برای ستاره جوان دورتموند

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
وبگردی