ست زمستانی دخترانه
5 ست لباس اسپرت دخترانه با پلیور صورتی مخصوص پاییز و زمستان را به شما پیشنهاد میکنیم که واقعا شیک و مد روز هستند.

ست لباس دخترانه با پلیور صورتی

صورتی یکی از پرطرفدارترین رنگ ها بین دختران است و نشانگر عشق و عاطفه است. صورتی یک رنگ ملایم است که با روحیات لطیف دخترخانم ها جور است به همین دلیل برای انتخاب لباس دخترانه، صورتی یکی از بهترین رنگ ها است.

در این بخش از دنیای مد نمناک 5 ایده برای ست کردن پلیور صورتی دخترانه داریم که برای فصل پاییز و زمستان به دردتان میخورند.

پلیور صورتی با شلوار جین و کتانی

ساده ترین و رایج ترین روش ست کردن پلیور صورتی برای فصل زمستان همین ترکیب است که تیپی ساده و در عین حال مدرن به شما میبخشد، شلوار جین رنگ روشن با کتانی سفید و پلیور صورتی به خوبی ست میشوند.

ست زمستانی دخترانه

ست زمستانی دخترانه شیک و جدید

پلیور صورتی با کت جین و کلاه اسپرت

پلیور صورتی جزو لباس هایی است که با کت جین و شلوار جین به خوبی ست میشود به این صورت که رنگ کت جین روشن تر از رنگ شلوار جین باشد، برای جذاب تر شدن استایل تان میتوانید یک کلاه صورتی رنگ اسپرت هم به تیپ تان اضافه کنید.

ست لباس پاییزی دخترانه

ایده های ست کردن پلیور صورتی

پلیور صورتی با شلوار جین و نیم بوت مجلسی

پلیور صورتی وقتی با شلوار جین ترکیب شود هم میتوان آن ها را با کفش اسپرت ست کرد و هم با کفش مجلسی، تصویر زیر پلیور صورتی و شلوار جین پاچه ریش ریش را نشان میدهد که با نیم بوت پاشنه دار و مجلسی ست شده اند.

ست لباس دخترانه

ست لباس دخترانه با پلیور صورتی

پلیور صورتی با شلوار سفید و نیم بوت اسپرت

رنگ صورتی و سفید بسیار با هم همخوانی دارند و اگر با هم ترکیب شوند استایل جذابی به شما میدهند، پلیور صورتی با شلوار سفید میتوانند گزینه خوبی برای ست شدن با کیف و نیم بوت قهوه ای باشند.

پلیور صورتی

پلیور صورتی با چه شلواری ست میشود؟

پلیور صورتی با شلوار راسته و کیف و کفش قرمز

اگر دنبال ست خاص تری با پلیور صورتی هستید این ترکیب مناسبی برای شما است، ست پلیور صورتی با شلوار جین راسته و کیف و کفش قرمز استایلی فوق العاده جذاب و زمستانی به شما خواهد بخشید.

ست لباس دخترانه

ست لباس دخترانه برای زمستان

 

5 ست زمستانی دخترانه با پلیور صورتی شیک + تصاویر

520
این مطلب مفید بود ؟200
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی