ست کوسن با پرده
ست کردن طرح و رنگ کوسن مبل با پرده یکی از ایده های جدید و جذاب دکوراسیونی است که حسابی منزل تان را زیبا میکند.

ایده ست کوسن مبل با پرده

افراد زیادی هستند که به طور ذاتی در ست کردن وسایل منزل و تزیین دکواسیون مهارت خاصی دارند اما شاید شما جزو این دسته از افراد نباشید و مهارتی در تزیین و چیدمان دکوراسیون نداشته باشید نگران نباشید زیرا میتوانید اصول و مهارت های دکوراسیونی را یاد بگیرید در این بخش از دنیای مد نمناک نحوه ست کردن کوسن و پرده را به شما میگوییم که جزو جدیدترین ایده های دکوراسیونی است.

ست کوسن با پرده

ست کردن کوسن مبل با پرده 

انتخاب مدل پرده و ست کردن آن یکی از دغدغه های خانم ها برای چیدمان منزل است، بهترین گزینه برای ست شدن با پرده کوسن های مبل هستند یعنی میتوانید پرده را هم رنگ و هم طرح کوسن ها مبل انتخاب کنید.

برای مثال میتوانید کوسن مبل و پرده را گل گلی انتخاب کنید یا راه راه، اگر مبلمان تان قهوه ای است میتوانید کوسن ها و پرده را کرمی ست کنید یا اگر مبلمان تان آبی کاربنی است بهترین رنگ برای کوسن ها و پرده رنگ زرد است.

ست پرده و مبل

ست پرده و کوسن گل گلی

- اولین نکته در ست کردن کوسن و پرده انتخاب رنگ مناسب است، برای انتخاب رنگ کوسن و پرده باید به رنگ مبلمان تان نگاه کنید و بر اساس آن دست به انتخاب بزنید. رنگ هایی که با هم قابل ست شدن هستند را بشناسید تا انتخاب برایتان راحت تر شود برای مثال طوسی و صورتی ترکیب خوبی است میتوانید مبلمان صورتی را با کوسن و پرده طوسی ست کنید.

- دومین نکته ای که باید به آن دقت کنید طرح و بافت کوسن و پرده است که باید با هم همخوانی داشته باشند، طرح کوسن و پرده بهتر است دقیقا یکی باشد مثلا یا گل گلی یا راه راه یا توپ توپی و .... همچنین اگر جنس کوسن و پرده یکی باشد خیلی بهتر است و نمای جذاب تری دارد.

ست کردن پرده

روش ست کردن پرده با کوسن

طرح دار یا ساده بودن پرده و کوسن سلیقه ای است و یه جورایی بستگی به دکوراسیون منزل تان دارد اگر در خانه شما همه چیز ساده و بدون طرح خاصی است بهتر است کوسن و پرده را طرح دار انتخاب کنید. همچنین با عوض شدن فصل ها میتوانید پرده و کوسن را تغییر دهید مثلا در فصل پاییز و زمستان از جنس ضخیمی برای این دو عنصر در نظر بگیرید و در بهار و تابستان جنس نازک تر.

 

ایده های جذاب ست کوسن مبل با پرده + عکس

4.322
این مطلب مفید بود ؟193
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی