سرمربی های رئال مادرید

ضعیف ترین سرمربی های تاریخ رئال مادرید

تاریخ انتشار : 8 آبان 1397کد مطلب : 23907زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این گزارش با ضعیف ترین سرمربی های رئال مادرید در دو دهه گذشته آشنا خواهید شد.

ضعیف ترین سرمربی های رئال مادرید در 20 سال گذشته

ایسنا:فورفورتو در گزارشی به بهانه اخراج یولن لوپتگی از رئال مادرید، ضعیف ترین سرمربی های این تیم در دو دهه گذشته را معرفی کرد. 

به نقل از فورفورتو، در نهایت عملکرد ضعیف رئال مادرید در این فصل و شکست سنگین در ال کلاسیکو، پایانی بر حضور کوتاه مدت یولن لوپتگی از هدایت رئال مادرید بود. 

این مربی تنها در 14 بازی هدایت رئال مادرید را بر عهده داشت و رئال تحت هدایت او از یک تیم قهرمان اروپا به تیمی معمولی در لالیگا تبدیل شد. با این حال او اولین مربی نیست که در سانتیاگو برنابئو به مشکل برمی خورد و برکنار می شود.

 6 در زیر، چهار مربی ناکام رئال مادرید در دو دهه اخیر را معرفی می کنیم: 

کارلوس کی روش 

یک مربی خوب و خوش نام که به واسطه سال ها حضور در کنار فرگوسن، جانشین دل بوسکه در رئال مادرید شد. با این حال تیم او در لالیگا به عنوان چهارمی بسنده کرد و در لیگ قهرمانان نیز نتوانست از قرعه خوبش استفاده کند.

کارلوس کی روش

 

خوان آنتونیو کاماچو 

تنها مربی که در رئال مادرید کمتر از لوپتگی دوام آورد، کاماچو بود. این مربی تنها شش بازی هدایت رئال را بر عهده داشت و بعد از 4 برد و 2 باخت از هدایت این تیم برکنار شد.

خوان آنتونیو کاماچو

 

رافائل بنیتس 

رئال مادرید قبل از حضور زین الدین زیدان، رافائل بنیتس را روی نیمکت داشت و این مربی عملکرد ضعیفی در رئال مادرید داشت. مربی سابق لیورپول هیچ گاه در جایگاه یک مربی معمولی هم برای هواداران رئال تلقی نمی شود.

رافائل بنیتس

 

یولن لوپتگی 

تنها بعد از 14 بازی عذر این مربی را هم از رئال مادرید خواستند. نتیجه اولین حضور او روی نیمکت رئال، شکست 4 بر 2 برابر اتلتیکومادرید در سوپرجام اروپا بود که باعث شد این جام از دست برود. او بعد از شکست تلخ برابر بارسلونا از هدایت رئال برکنار شد.

یولن لوپتگی

انتهای پیام/م

کی روش در لیست ضعیف ترین سرمربی های رئال مادرید

12
این مطلب مفید بود ؟02
وبگردی